Peršokti į turinį

neišveža ar kitą problema?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3847 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi, taigi, reikalas tame, turiu tokį vat laptopą:

036484b21bfab9186a39a8ead6650c0c309.png

daugiau kžn iš kur info patraukti, bet esmė tame

SAMP žaidžiau, tai lagina tik lmg, sarg, ar kitur kur vienoj vietoj daug žaidėjų , o serveriuose pvž kur map sanfiero, online 30 tai nelagina, tik truputį kai uždriftinu labai lekdamas, tada žaidžiau killing floor, ant low grafikos patraukia, žaidžiau ir cs 1.6 public / dm / dr / jb geriai traukia tik zm lagina kadangi dachuja modelių ten, bet vat žaidžiu aš MINECRAFT, ir lagina, nelagina tik skyblock arba flatland, visur kitur - lagina, na aš manau jeigu killing floor ir samp ir cs patraukia, dėl mc turėtu but irgi gerai

lagina visur ir sp ir mp ( nebent kaip minėjau flatland arba skyblock)

išbandžiau daugybę skirtingų launcherių, nustatymus keičiau nieko

turit pasiūlymų? :/ ar neištempia mano laptopas ant mc :?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu va įsirašiau windows 7 ultimate x86 (32bit) Dabar velu, susirašiau tik pagr dalykus naujiem windows ( skype, anti-virusine, naršykle, java, adobe flash player) :D O rytoj atsisiųsiu launcher ir žiurėsiu kas bus, o kaip prefixs sakė, išbandysiu per optifine žaisti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet 32-bit naudoja tik virš 1GB ram o 62 bit pasiunčią visus į darba nes dabar mano naudojama tik virš 1GB ram su 32-bit o su 64-bit buvo naudojama pilnai ram 2 GB ram

64bit rekomenduojama jei turi 4GB ar daugiau. Pas mane 8GB ir kai per klaidą isirašiau 32bit, windows matė tik 3.66GB.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3847 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...