Peršokti į turinį

Internal Server Error


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Čia tikriausiai keli sulietuvinimą ir išmeta šią klaidą.

Viskas yra dėl to,kad tavo hostingas yra per silpnas ir neatlaiko duomenų perdavimo kai keli sulietuvinimą.

Jei klystu sakyk,nes dažniausiai ši klaida būna keliant sulietuvinimą.

Bet vistiek ši klaida yra kai hostingas (kitaip sakant tavo svetainė) neatlaiko duomenų perdavimo. Vienintelis hostingas kuris atlaiko didelią apkrovą yra us.lt. (Nebandžiau iv.lt ir duomenucentras.lt)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

[quote name=Gabas :)' timestamp='1382904374' post='1017883]

Čia tikriausiai keli sulietuvinimą ir išmeta šią klaidą.

Viskas yra dėl to,kad tavo hostingas yra per silpnas ir neatlaiko duomenų perdavimo kai keli sulietuvinimą.

Jei klystu sakyk,nes dažniausiai ši klaida būna keliant sulietuvinimą.

Bet vistiek ši klaida yra kai hostingas (kitaip sakant tavo svetainė) neatlaiko duomenų perdavimo. Vienintelis hostingas kuris atlaiko didelią apkrovą yra us.lt. (Nebandžiau iv.lt ir duomenucentras.lt)

Klysti. Čia tas pats kaip WebsHelp eini tarkim į kokią temą ir gauni šį errorą, perkrauni weba ir viskas ok atidaro tavo temą į kurią ėjai. Taip buvo prie Kido taip yra ir prie manęs, spėju hostingo klaidelės ir tiek.

P.S iv.lt kartu su serveriais pasaka, pats geriausias pasirinkimas jei kuriat kažką rimtesnio, o dėl apkrovos tai daug ką dadeda ir jūsų internetas, man asmeniškai visur ta apkrova per didelė, nes netas lėtas :D

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Klysti. Čia tas pats kaip WebsHelp eini tarkim į kokią temą ir gauni šį errorą, perkrauni weba ir viskas ok atidaro tavo temą į kurią ėjai.

Taip ir yra. Kaip galima būtų išspręsti šitą problemą, susisiekt su serverio administratorium? Naudoju serveriai.lt

Redaguota , nario Sp1LT
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip ir yra. Kaip galima būtų išspręsti šitą problemą, susisiekt su serverio administratorium? Naudoju serveriai.lt

Na aš tai to tiksliai nežinau, nes man tai netrukdo, man tas erroras išlenda per diena 3-4 kartus perkraunu tinklapi ir viskas ok, gali pasiklausti pas juos online pagalboje gal ką patars, bet kaip ir sakiau aš tik spėju, kad čia hostingo klaidelės

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Klysti. Čia tas pats kaip WebsHelp eini tarkim į kokią temą ir gauni šį errorą, perkrauni weba ir viskas ok atidaro tavo temą į kurią ėjai. Taip buvo prie Kido taip yra ir prie manęs, spėju hostingo klaidelės ir tiek.

P.S iv.lt kartu su serveriais pasaka, pats geriausias pasirinkimas jei kuriat kažką rimtesnio, o dėl apkrovos tai daug ką dadeda ir jūsų internetas, man asmeniškai visur ta apkrova per didelė, nes netas lėtas :D

Nu tai aš ir sakiau,kad apkrova yra per didelė ir kartais neatlaiko :D

Žinok netik iv.lt ir serveriai.lt nemeta tokių klaidų,bet dar ir us.lt kuo aš labai buvau nustebęs kai sužinojau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

[quote name=Gabas :)' timestamp='1382944628' post='1018175]

Nu tai aš ir sakiau,kad apkrova yra per didelė ir kartais neatlaiko :D

Žinok netik iv.lt ir serveriai.lt nemeta tokių klaidų,bet dar ir us.lt kuo aš labai buvau nustebęs kai sužinojau :D

Kad ir kaip būtų keista us.lt yra labai kokybiškas hostingas, puikiai gali konkuruot su serveriai.lt ir kitais populiariaisiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3831 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...