Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Marzy


Marzy

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kad nereiktų čia daug rašyt, atkopinsiu info iš savo forumo :)

Vardas: Marius

Amžius: 19m.

Akys: Mėlynos

Plaukai: Rudi

Ūgis: ~180cm.

Zodiako ženklas: Jautis

Miestas: Londonas (Streatham) | Lietuvoj - Vilkaviškis.

Pomėgiai: Dachuja.. ;)

Klausoma muzika: Hip-Hop, Dance, Club, Pop, Lietuviška, RnB, Techno..

Geriausi filmai: Wrong Turn (abi dalys), Kalnai turi akis (abi dalys), Krikštatėvis (trilogija), Pats baisiausias filmas (visos dalys), Amerikietiškas pyragas (visos dalys), Senelės anukėlis, 28 dienos po, 28 savaitės po, Amityvilio košmaras, Skambutis, Erkanas ir Stefanas ir daug kitų.

Mėgstamiausias maistas: Cepelinai, viskas kas su vištiena, šašlykai, picos ;)

Mėgstamiausias gėrimas: Kalnapilio Original, Calsberg, Heineken, Fanta, Tango

Gerosios / Blogosios savybės: Blogosios - Tinginys kartais :D Apie gerąsias jūs parašykit :D

Kodėl čia užsiregistravai? Šeip kartais darbe neturiu ką veikt, tai patinka forumai, be to esu žaidimų mėgėjas, nors dabar nežaidžiu, bet jais domėtis nenustojau :D

Ko labiausiai bijai? Karakurtų ir panašių sutvėrimų.. :D

Ar dažnai keikiesi? Dažnai

Kuo nori būti užaugęs (-usi)? Tuo, kuriam niekas nevadovautų.. :D

Tavo avataro reikšmė? Turėtų būt aišku pasižiūrėjus :D

Mėgstamiausia knyga: Neskaitau knygų.. :)

Mėgstamiausia spalva: Orandžinė, Salotinė, Juoda, Mėlyna

Žalingi įpročiai: Išgeriu ;)

Tavo drabužių stilius: Casual ;)

Brangiausias daiktas kurį turi? 2 PC :D

Naminis gyvūnėlis: Šuo ;)

Brangiausias žmogus (ės)? Sandra, draugai, šeima..

Ar turi brolių? Seserų? Ne ir tuo džiaugiuosi.

Kokiose šalyse esi pabūvojęs? Anglija, Airija, Lenkija, Latvija, pro kitas tik praskridau :D

Mėgstamiausias posakis? Nesakyk ką man daryti - nesakysiu kur tau eiti :)

Koki žmonės tave erzina? Melagiai, narkomanai, nigeriai, lenkai, rusai..

Nuotraukos:

http://marzy1989.bahu.com

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hmm... iš aprašymo tikrai matosi kad vyras :) Mldc vyrukas :) (Gal Cukriukei jis patiks :D ) žinok yra toks useris dnc123 - jis forumo problema,gal tu mokėsi išspręsti problema ? :) jis varo ant kitų,ir jam tik 12 metų,už ekrano tai kietas,o realybėj jaučiu kad duxinamas ir stumdomas.. krč malonu susipažint :) Būsi aktyvus ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokiai cukriukei? :D Nezinau nelabai man idomu su kaskokiais vaikais gincytis.. :D Man is vis tos virtualios riaushes visiskai neidomios :) As zinau kad visi kas intere gali man pasakyt kad pakas ar pns, i akis to nepasakytu :D Tai as kaskaip ir nelabai giliniuosi i tuos vaiku zaidimus, man ne 12 metu :) Jei jau gincytis, tai realybej ir ne kaip vaikam :D Cia atejau seip praleist laika, nes darbe kartais tragiskai nera ka veikt.. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ta profesija rinkausi asmeninem ziniom, ten gal neblogu dalyku galima ismokt visgi, niekada negalvojau dirbt juo kaskur, aj bet ten lietuvoj niekas neziuri ka tu baigei :D vapsie gali but apseklintojas magistro diplomu ir visi keliai atviri :D Mano vienintelis tikslas - nuosavas verslas. Studijos ir kursai tik tam kad kazka ismokciau, tas diplomas tik kad stalciuj gules.. UK jie nera taip sureiksminti labai, tas man lb patinka.. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip matau,mėgsti filmus, na ir aš pavardinsiu kokius mėgstu: Gelbstint eilinį Rajaną, Aš esu legenda,28 dienos ir savaitės po.., Specnaz (rusiškas karinis), Diversantai (WWII rusiškas), Juoduojo vanago žūtis, Mes buvome kariai,Kalbantys vėjui,Taksi visas dalis,Policijos akademija visas dalis, Vienas namuose visas dalis išskyrus 4,Cloverfield. Neparašei kokius žaidimus mėgsti :D aš tai tokius: Call of Duty 2, Call of Duty 4: Modern Warfare,travian xD, Counter-Strike 1.6,gal dar retai palošiu Lineage2 beyond serve.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokiai cukriukei? :D Nezinau nelabai man idomu su kaskokiais vaikais gincytis.. :D Man is vis tos virtualios riaushes visiskai neidomios :) As zinau kad visi kas intere gali man pasakyt kad pakas ar pns, i akis to nepasakytu :D Tai as kaskaip ir nelabai giliniuosi i tuos vaiku zaidimus, man ne 12 metu :) Jei jau gincytis, tai realybej ir ne kaip vaikam :D Cia atejau seip praleist laika, nes darbe kartais tragiskai nera ka veikt.. ;)

Čia apie mane kalbėjo :D

Ai nekreipk dėmesio čia jiems užplaukia ir tėvus dalintis ir kas vaikai iš mūsų bus :D

Malonu susipažinti ;)

Šaunuolis, kad nemėgsti ginčytis, nes ir taip per akis čia tų ginčų :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5700 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...