Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Demesio!!


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3848 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

tu būtum sukišęs beveik 500 lt ir neitum i mentūra?

Neičiau. Tu bent įsivaizduok juos ten sėdinčius, tiriančius "šiek tiek" rimtesnius dalykus, nei kažkokio žaidimo serverio nukarosijimą. Jei taip dabar kiekvienas taip ten juos atakuot skundais tokiais :D Dar pusę tokių yra nesiekiantys nei 14m. turbūt ir bijotu kalbėt su jais :D Juokinga tai. Pirmyn, rašyk skunda, manau, kad tau atsakys žinai ką? Kažką panašaus į tai, kad turi užtikrint savo projekto ar bet kokio dalyko, kurį publikavai viešai internete, saugumą pats. Kai kažką padaro individuoalios įmonės veiklai (pavyzdžiui kaip rimtiems hostingams) tai jau aiškinasi kaip individualios įmonės veiklos ipatumus ir jau užsiimt gali. O čia dabar... :D Tu bent pabandyk įsivaizduot, kokie žingsniai sektu dabar tyrimų, pirmą reikia įsitikint kaip viskas buvo, kas kaltas, visi įrodymai, o jei abi pusės nesiekia 16m. net tai išvis kalbos net nėra, kuris dabar tau už dyką tirs viską? Galvoji paskirtų kažką tirti, savo žmogų tirti tokį dalyką? Manau, kad turi rimtesnių tyrimų jie. Rašyt visada gali, pareiškimą, nuo to nepablogės niekas, bet tikėtis kažko būtų naivu :) O dar su pirkimais viešoje erdvėje kaip internetas :) Visai painiava čia jiems yra. Kai socialiniai tinklai, kuriuose gali sakyt, kad buvo tavo informacija privati pavogiami, tai tuomet verta, o dabar tai apsurdas...žmones dar ne ant tokių sumų apgauna ir atsitiesia ir dirba toliau, nes supranta, kad kažką tokio daryt būtų tik laiko gaišimas.

Nenoriu aš priešiškas pasirodyt ar tavęs liūdint, bet realistiškiau padeliok situaciją pats ir suprasi :) Bet kokiu atveju linkiu sėkmės nepasiduot ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Niekas neikite į mc.bestmc.lt serverį jį pavogė vakar norėjo pirkti bet lt nedavė!!!

jo skype: dinaskon

jis yra apgavikas!!

jo minecraft nick BlooDyMan

jo projektas: www.deson.lt

Ech. Visu pirma įrodymus pateik visus jog pinigai nebuvo gauti. Antra projektas nėra mano tiesiog aš jį ankščiau administravau „www.deson.lt“. Trečia pinigai buvo išsiūsti, atvažiuok ar su draugais ar su policija lauksiu. Nuotraukos buvo atsiustos jog pinigai pervesti. Na tiesiog neturiu žodžiu, žmonės dar kalba, padeda jam kažką kai nieko apsoliūčiai nežino. Man taip atrodo jog tu čia bandai kitus apgauti ir susigražinti vps'ą. Arba tiesiog galimas variantas jog skirtingi bankai ir pinigai nevisada persiveda taip greitai. O.o

Įrodymai:

http://www.part.lt/img/a1825b407ce4cabfddf40a888119eddf111.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ech. Visu pirma įrodymus pateik visus jog pinigai nebuvo gauti. Antra projektas nėra mano tiesiog aš jį ankščiau administravau „www.deson.lt“. Trečia pinigai buvo išsiūsti, atvažiuok ar su draugais ar su policija lauksiu. Nuotraukos buvo atsiustos jog pinigai pervesti. Na tiesiog neturiu žodžiu, žmonės dar kalba, padeda jam kažką kai nieko apsoliūčiai nežino. Man taip atrodo jog tu čia bandai kitus apgauti ir susigražinti vps'ą. Arba tiesiog galimas variantas jog skirtingi bankai ir pinigai nevisada persiveda taip greitai. O.o

Įrodymai:

http://www.part.lt/i...8119eddf111.png

Todėl aš ir nesiveliu spręst tokių reikalų. Ištryniau tavo duomenis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3848 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...