Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Las-Venturas.LT | IP: samp.las-venturas.lt


Inv1s

Recommended Posts

Turiu, tačiau prie administracijos skype prisėdi tik retkarčiais, tai norėčiau padiskutuoti, dėl to.

 

O dėl kopijos Karoli, nebesuk galvos, jau to nebebus, nebent, jau pats projekte nepasivaidensiu t.y būsiu išmestas. O dėl dašylimu ir kito šūdo, supratau, bet kur tą laiką dedi žinai tik tu, o tai kur Britas, kur jo žadėti "kas savaitę" atnaujinimai?

Pastaruoju metu administracijos skypeje būnu labai dažnai. Tik kelias dienas dabar nebuvau, nes išvykau savaitgaliui ir vakar grįžau, bet būsiu... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turiu, tačiau prie administracijos skype prisėdi tik retkarčiais, tai norėčiau padiskutuoti, dėl to.

 

O dėl kopijos Karoli, nebesuk galvos, jau to nebebus, nebent, jau pats projekte nepasivaidensiu t.y būsiu išmestas. O dėl dašylimu ir kito šūdo, supratau, bet kur tą laiką dedi žinai tik tu, o tai kur Britas, kur jo žadėti "kas savaitę" atnaujinimai?

Atsiprašau netyčia - rep užmečiau bet vėl +rep užmečiau, na bet pasakysiu aš geriau lošiu pas invi projekte, o ne san-andreas sėdžiu kur vos 30 žmonių surenka.. O las-venturas.lt bent 60 lošia vis gi gerai su laiku jie vėl gryš seni žaidėjai.. ;)

 

Sėkmės projektui tegul sugražina vėl senus laikus kaip lošė po 200 - 300 žaidėjų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiprašau netyčia - rep užmečiau bet vėl +rep užmečiau, na bet pasakysiu aš geriau lošiu pas invi projekte, o ne san-andreas sėdžiu kur vos 30 žmonių surenka.. O las-venturas.lt bent 60 lošia vis gi gerai su laiku jie vėl gryš seni žaidėjai.. ;)

 

Sėkmės projektui tegul sugražina vėl senus laikus kaip lošė po 200 - 300 žaidėjų.

 

Noproblem :D Nu matai, žaidi tačiau nežinai jokios tikrovės, tik dėl žmonių skaičiaus čia žaidi, jau kitiem tik ir berūpi pagr.adminstracija - sistemos, žinau kad gryš, nors gal ir nereikėtų kalbėti aklai, kadangi jau daug pusę išėjūsių yra į - gyvenimą.

 

 

Pastaruoju metu administracijos skypeje būnu labai dažnai. Tik kelias dienas dabar nebuvau, nes išvykau savaitgaliui ir vakar grįžau, bet būsiu... 

 
Gerai, parašysiu manau, nors nežinau dėl ko turėčiau rašyti :D
Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasikartosiu, nes matau nelabai dašyla tau, kad nebuvo laiko, jo labai nėra ir dabar! Dirbu tiek, kiek galiu. Pripažįstu, kad kartais aš ir patingėdavau, kartais tiesiog leisdavau per daug atsipalaiduoti ir t.t, bet taip buvo tikrai ne visada ir nežinant aplinkybių nereikia daryti savo išvadų. Tavo reikalas tikėti manimi ar ne, aš nesuku dėl to galvos.

 

Dirbk prie savo projekto, aš prie savo. Kas liks - pažiūrėsim. Tik atsimink tu ir pasakyk visai komandai: kopija niekada neprilygs originalui. :)

 

Geriau neatsakyk jau nieko į šį pranešimą, o jeigu norėsi platesnių diskusijų - mano kontaktus turi, bus laiko, padiskutuosim.

Oi oi koks piktas, susiemei ant galo, kai žaidėjai iššėjo pas mane, pagrinde problema ne tavyje, o skripteryje :) Pas mane ne kopija, pats kopinai ir nepisk proto, kad ne :) Mappai keičiami, tekstai pakeisti:) Aš dėl projekto kaip pradėjau taip ėjau :) Tai, kad raminkis, nori čia pasiginčyti gali arba čia, arba eik Facebooką :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Oi oi koks piktas, susiemei ant galo, kai žaidėjai iššėjo pas mane, pagrinde problema ne tavyje, o skripteryje :) Pas mane ne kopija, pats kopinai ir nepisk proto, kad ne :) Mappai keičiami, tekstai pakeisti:) Aš dėl projekto kaip pradėjau taip ėjau :) Tai, kad raminkis, nori čia pasiginčyti gali arba čia, arba eik Facebooką :)

Ką aš kopinau? :D kopinau viską identiškai? Parodyk bent vieną vietą, kur esu nukopinęs viską identiškai (žodis į žodį) nuo kito projekto... Gerai, Auri, aš pasakiau jau viską, ką turėjau pasakyti. Asmeniškai man išvis nerūpi jūs ten kopinat ar nekopinat, kaip aš sakau jeigu kopijuoja - laiko autoritetu, kas savotiškai net suteikia pasitenkinimo.

 

Net nebūčiau užvedęs aš diskusijos apie jus, tik nepatiko tiesiog tavo dviveidiškumas kai vieną kartą prašai manęs pagalbos, o kitą kartą jau pamatau žinutes forume, jog LV toks, anoks ir jam jau labanakt. ;)

 

atnaujinimai.jpg

 

Atnaujinimų versija: 4.7.3, atnaujinimų data: 2016-04-06

  • Sutvarkytos klaidinančios žinutės automatiniuose pranešimuose.
  • Į dieną vieną kartą BMX arba žvejybos varžybose bus galimybė laimėti kreditų (nuo 50 iki 100).
  • Sugedus antenoms nurodytuose miestuose neveiks visiems ir racijos (nerodys žinučių).
  • Tamsiu paros metu važinėjant be šviesų bus šiek tiek šviesiau, nei seniau.
  • Nauja komanda su kuria galėsite atsidaryti senąjį /info langą - /senainfo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš paskaitau čia san-andreas komandos žinutes tai patyliu geriau sako išėjo visi žaidėjai ;DD išėjo ant keliu diėnu pažėjo kas gero ir vėl gryžo į lv, pas jūsų sargo editas galime sakyti viskas taspats tai geriau nekalbėkit apie lv.. Jums tik pirmi metai kaip bus projektui jaigu išvis tiek sulauks, o lv projektui jau eina 5 metai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš paskaitau čia san-andreas komandos žinutes tai patyliu geriau sako išėjo visi žaidėjai ;DD išėjo ant keliu diėnu pažėjo kas gero ir vėl gryžo į lv, pas jūsų sargo editas galime sakyti viskas taspats tai geriau nekalbėkit apie lv.. Jums tik pirmi metai kaip bus projektui jaigu išvis tiek sulauks, o lv projektui jau eina 5 metai.

 

Atėjo visi leavinę iš LV, o ne visi žaidėjai, kurie nardo ir nardys, pasiliks ten, o poto supras kad čia laiko švaistymas ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dirbk tu geriau dantis sukandęs, kol aš neturiu tam laiko. ;)

 

Matai, ne tyliu aš kaip tu, o kalbu, neignoruoju žmonių, tiesiog kitoks esu, negu tu. Tad sukandęs dantų nedirbsiu, nes tai man nėra priimtina.

 

Kiek dar laiko putosies? Jei žinai kad tu ir tavo projektas yra "GERIAUSIAS", tai kam išvis atsakinėji į šitas blevyzgas, ir gadinies sau nuotaika? :)

Redaguota , nario pashkaTV
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Matai, ne tyliu aš kaip tu, o kalbu, neignoruoju žmonių, tiesiog kitoks esu, negu tu. Tad sukandęs dantų nedirbsiu, nes tai man nėra priimtina.

 

Kiek dar laiko putosies? Jei žinai kad tu ir tavo projektas yra "GERIAUSIAS", tai kam išvis atsakinėji į šitas blevyzgas, ir gadinies sau nuotaika? :)

Aš irgi neignoruoju žmonių. :) kai tik galiu - atsakau. Nenori - nedirbk, čia tau spręst. :D

15:30 visiems prisijungusiems žaidėjams mini premijos penktadienio proga!

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi neignoruoju žmonių. :) kai tik galiu - atsakau. Nenori - nedirbk, čia tau spręst. :D

15:30 visiems prisijungusiems žaidėjams mini premijos penktadienio proga!

 

Nu kaip čia pasakius, ignoruoji brangusis, ignoruoji ir dar kaip ;) 

 

Kodėl prieš tai nedalinai premijų, o pradėjai dalinti kai jau žaidėjų nebuvo? Papasakok :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu kaip čia pasakius, ignoruoji brangusis, ignoruoji ir dar kaip ;)

 

Kodėl prieš tai nedalinai premijų, o pradėjai dalinti kai jau žaidėjų nebuvo? Papasakok :D

O tau, kaip durneliui neatsibodo komentuot čia ? Nors ten mažai žaidžia žaidėjų šiuo metu, bet vis tiek daugiau už san-andreas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Lietuva - laisva šalis, o tau neatsibodo būt durnu eilinį kartą? :D Nes toks ir esi matosi ;)

Prie, ko dabar čia durnelis ? Taip ir sakyk, kad nebeturi ką pasakyti ir matosi, jog neturi ką veikt. Kokia projekto jūsų administracija, toks ir projektas. Bandai čia kažką įrodyt nevykusiai.

Redaguota , nario Dovydas B.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu kaip čia pasakius, ignoruoji brangusis, ignoruoji ir dar kaip ;) 

 

Kodėl prieš tai nedalinai premijų, o pradėjai dalinti kai jau žaidėjų nebuvo? Papasakok :D

Kai galiu - atsakau, as tau dar karta kartoju. Kada premijas dalinti tai mano sprendimas. ;)

O tau, kaip durneliui neatsibodo komentuot čia ? Nors ten mažai žaidžia žaidėjų šiuo metu, bet vis tiek daugiau už san-andreas

Tegul komentuoja, man tik reklama daro!
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...