Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Tekkit serverio planai


Polynomus

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ar žaistumėt tekkit serveryje?  

11 balsai

  1. 1. Ar žaistumėt tekkit serveryje?



Recommended Posts

Sveiki,

turėjau planų pradėti lipdyti minecraft serverį, bet gerai pagalvojas supratau jog tų minecraft serverių ir taip per akis. Tada topteliojo mintis apie tekkit classic/lite serverio kūrimą. Taigi norėčiau kas visi kas žaidžiat minecraft/tekkit paklaust ar žaistumėt tekkit serveryje, ar normaliai paveža pc ir pnš. Tiksliau suformulavus klausimas būtų "Ar turit galimybę bei norą pradėti žaisti tekkit serveryje?"

Serverio įdėja būtų unikali ir jos dabar neatskleisiu.

Laukiu nuomonių, pasiūlymų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Jeigu tu klausi, ar žaistų, bet neišdėstai idėjos - nekurk nes nieko nepavyks. Jei darai, tai vadinas darai, be jokių apklausų.

Daryt ir padaryt man ne problemos. Kadangi tekkit serverių Lietuvoj vienetai tai aš noriu jūsų nuomonės ir patarimų. Galimas variantas pagal tave jei daryčiau ir padaryčiau, ir būtų tuščias serveris tai man iš to naudos jokios.. Kad minecraft daug kas žaidžia tai čia savaime aišku, bet nežinau kokia žmonių padėtis tekkite. Tam apklausą ir sukūriau kad maždaug susidaryčiau nuomonę apie žaidėjų skaičių tekkit'e..

P.S. Serverio temos atskleist nenoriu. Nes per tą laiką kol aš susiruošiu, koks nors tai pašlemėkas gali nukopijuot įdėja ir likčiau durnio vietoj..

Redaguota , nario FenGas`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Daryt ir padaryt man ne problemos. Kadangi tekkit serverių Lietuvoj vienetai tai aš noriu jūsų nuomonės ir patarimų. Galimas variantas pagal tave jei daryčiau ir padaryčiau, ir būtų tuščias serveris tai man iš to naudos jokios.. Kad minecraft daug kas žaidžia tai čia savaime aišku, bet nežinau kokia žmonių padėtis tekkite. Tam apklausą ir sukūriau kad maždaug susidaryčiau nuomonę apie žaidėjų skaičių tekkit'e..

P.S. Serverio temos atskleist nenoriu. Nes per tą laiką kol aš susiruošiu, koks nors tai pašlemėkas gali nukopijuot įdėja ir likčiau durnio vietoj..

Apklausa yra bereikalingas dalykas. Pirmiausiai turi padaryti ir patikrinti ar veikia.

O to tu dar nežinai tik įsivaizduoji, kad čia galima taip padaryt.

Papasakok man privačiai, patarsiu gal kažką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką man tau pasakoti? Serverio įdėja? Mintį ir t.t.?

Apskritai ką tu nori daryt, kaip. Su Tekkitu ir modifikuotais serveriais, modais tvarkausi ir dirbu gana ilgai. Manau minusus žinau ir galiu pasakyt kas tau veiks neveiks.

Turiu savo serverį, savo idėją, prie jos dirbu ir nieko nežadu keist ar iš kitur nusižiūrėt. Turi progą gaut gerų patarimų, čia tik tavo reikalas ar tu tuo pasinaudosi ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3867 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...