Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Serveris Feed The Beast


Teodoras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki visi šiandieną noriečiau jums pristatyti serverį feed the beast.Šio serverio mod packas yra Unleashed.Serverio startas bus šiandieną vakare arba rytoj kažkuria valandą dar bus nuspręsta.Turbūt jums kilo klausimas o kodėl gali būti ir rytoj ,o gali būti todėl jog šiandieną nestartuos serveris ,o gi todėl ,kad galime mes visko nespėti užbaigti na su pluginais ir t.t.Parašysiu po kažkiek laiko ar tikrai šiandieną serveris startuos.

Na aprašiau biški kas bus ,o dabar apie serverį:

Taigi į serverį galies eiti visi serverio spawnas nėra įspūdingas mes tą žinome tikrai. Serveryje yra 1 prižiūrėtojas ir vienas savininkas tai aš.

Serveryje maloni administracija visalaika jums padies bėdoje ,bet jei iškilo bieda serveryje kreipkites į dariukaše.

Dabar kelios serverio nuotrauku nekelsiu ateisit ir pamatysit.Bet bėda yra ta jog serveryje yra vienas bugas ,bet manau nesunkus tiesiog kaip ateini i serverį nerodo ka rašyt tai jau turiekit omenyje jog kaip tik ateisit į serverį rašykit /register slaptazodis slaptazodis.

Serveryje yra /res pluginas su kurio galiesite apsisaugoti savo nama.

taipat serveryje niera jokių draudžiamų daigtų tad craftinti galiesit ,bet ką ko tik širdis geis.

Man toks smalsumas kyla kas ateisit per startą į serverį ?Tiesiog taip kyla klausimas :) Jei turit kokių klausimų ar pagavot cheateri kreipkites į mane mano skypę yra arvaidas112.

Mūsų serverio webas dėja be LT galūnes ,bet su laiku manau bus ir web yra tikrai neįspudingas na šiaip tai jis dabar išiungtas :)

Tad aš daugiau nieko neberašysiu nespoilinsiu kaip sakoma ,o tiesiog atėja į serverį viską patys pamatysit ,o kaip ir sakiau jeigu šiandien startuosim parašysiu komentaruose tikslią valandą IkI !

Pagarbiai Arvaidas

Pavadinimas: PlayFtb.us.lt Serveris

Serverio IP: 79.98.26.87:28011

Veikimo laikas: 24/7

Žaidimo versija: 1.5.2

Serverio tipas: Survival/PvP

PVP statusas: Įjungtas

Žaidimo sunkumo lygis: Normal

Administracijos kontaktai: Arvaidas112

Redaguota , nario Teodoras
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

? Man rodos modpacko 1.5.2 naujausia versija ar klystu ?

Versija tau "naujausia" Tačiau bent jau aš į tokį serverį neičiau dėl dviejų nesuderinamų dalykų... RES ir nėra draudžiamų daiktų. Ar bent pagalvojote, kad Quarry, Filler, Turtle, Mining Laser ir daugybė kitų daiktų gali paprasčiausiai praeiti tas regionų apsaugas?

O jeigu toks ir yra tikslas, tai kam tada apskritai reikia to RES? Ir be to bus smalsu pažiūrėti, kaip po poros dienų turėsite begalę AGE ir serveris nežmoniškai lagins, net su pačiu geriausiu hostingu

Redaguota , nario mantux5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Versija tau "naujausia" Tačiau bent jau aš į tokį serverį neičiau dėl dviejų nesuderinamų dalykų... RES ir nėra draudžiamų daiktų. Ar bent pagalvojote, kad Quarry, Filler, Turtle, Mining Laser ir daugybė kitų daiktų gali paprasčiausiai praeiti tas regionų apsaugas?

O jeigu toks ir yra tikslas, tai kam tada apskritai reikia to RES? Ir be to bus smalsu pažiūrėti, kaip po poros dienų turėsite begalę AGE ir serveris nežmoniškai lagins, net su pačiu geriausiu hostingu

Hmm apie tai net nepagalvojau ajsiu dabar ir uzdrausiu visus item kurie gali labai pakenkti :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...