Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

BlockMC


Mantak

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3855 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, jau paleistas serveris!

Šiame serveryje yra [survival/PVP] režime ir ten galėsite susikurti savo res'ą.

Kas yra šiame serveryje?

Yra, admin shopas, PVP arena, Drop arena. O vėliau manau bus daugiau.

Dar noriu priminti, kad admin shope taip pat yra supirktuvė.

Svetainė: Jau greitai

Skype: block.mc

IP adresas: 77.241.198.162

Redaguota , nario Mantak
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Realy ? .

Reikia kurti serverio aprašymo nors jo net nėra , nes jis bus tiktai šeštadienį, ir kam kurti tema jei šitas serveris bus eilinis kaip ir kiti serveriai?.

Jau aprašyta apie šį serverį, bet aš nemanau, kad šis serveris yra eilinis, nes aš šį pavadinimą sugalvojau prieš 2 mėnesius. Kūriau temą dėl to, kad ateitų žaidėjai, kurie norėtų žaisti, nes vienam nuobodu žaisti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Jau aprašyta apie šį serverį, bet aš nemanau, kad šis serveris yra eilinis, nes aš šį pavadinimą sugalvojau prieš 2 mėnesius. Kūriau temą dėl to, kad ateitų žaidėjai, kurie norėtų žaisti, nes vienam nuobodu žaisti :)

Tai aš sugalvojau pavadinimą sdafdfdsgsdg.lt prieš 5metus todėl turėtu būti jis geras? Prajuokinai - vienam nuobodu žaisti savo serveryje.. :DDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3855 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...