Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

Lietuviškas minecraft serveris - www.Deson.lt


Guest Mr Dinas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest Mr Dinas

Sėkmes:D

Šaunuolis šitas vyras,buvau prisijungęs apžiūrėti,patiko :) .Sekmės didžiausios.

Dėkoju. : ))

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

aš nematau nevieno dalyko čia kuris susijas su RPG.

Na, o tu man apibūdink RPG stilių kas tai būtent yra? Atsiprašant pap*sti protą visi mokam. Galbūt aš klystu bet aš laikau RPG serverius kuriuose yra įvairiausios parduotuvės tuo labiau jei dar parduotuvės yra su Villager'iais. Iš tikro tiksliai net nežinau kas tai, todėl labai negaliu ginčytis bet tiesiog labai daug serverių pasivadinus RPG stiliumi esu pastebėjęs ir juose tiesiog paprastas serveriukas. Apšviesk, būčiau dėkingas. : ))

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, o tu man apibūdink RPG stilių kas tai būtent yra? Atsiprašant pap*sti protą visi mokam. Galbūt aš klystu bet aš laikau RPG serverius kuriuose yra įvairiausios parduotuvės tuo labiau jei dar parduotuvės yra su Villager'iais. Iš tikro tiksliai net nežinau kas tai, todėl labai negaliu ginčytis bet tiesiog labai daug serverių pasivadinus RPG stiliumi esu pastebėjęs ir juose tiesiog paprastas serveriukas. Apšviesk, būčiau dėkingas. : ))

"Pizdec, -rep baigesi"

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na, o tu man apibūdink RPG stilių kas tai būtent yra? Atsiprašant pap*sti protą visi mokam. Galbūt aš klystu bet aš laikau RPG serverius kuriuose yra įvairiausios parduotuvės tuo labiau jei dar parduotuvės yra su Villager'iais. Iš tikro tiksliai net nežinau kas tai, todėl labai negaliu ginčytis bet tiesiog labai daug serverių pasivadinus RPG stiliumi esu pastebėjęs ir juose tiesiog paprastas serveriukas. Apšviesk, būčiau dėkingas. : ))

RPG serveriai turi dungeon'us quest'us ir panašiai dažniausiai juose būna npc kurie duoda quest'us pardavynėja itemus juose dažniausiai dar būna kokios leveliu sistemos, tie kurie vadinasi RPG serveriais lietuvoje nesupranta ką reižkia RPG, nes nemačiau dar nevieno lietuvoje RPG serverio bet gal greitai jau ir bus nes pats prie tokio dirbu pastaruoju metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

"Pizdec, -rep baigesi"

Baigėsi tai baigėsi, lauk rytojaus ir uždėsi. Nebūtina manau teršti temą free post'ais.

RPG serveriai turi dungeon'us quest'us ir panašiai dažniausiai juose būna npc kurie duoda quest'us pardavynėja itemus juose dažniausiai dar būna kokios leveliu sistemos, tie kurie vadinasi RPG serveriais lietuvoje nesupranta ką reižkia RPG, nes nemačiau dar nevieno lietuvoje RPG serverio bet gal greitai jau ir bus nes pats prie tokio dirbu pastaruoju metu.

Tai gerai, sėkmės kuriant. Tačiau aš pasilaikysiu prie savo nuomonės ir būsiu kaip visi. Pastebėjau dažniausiai prie serverių turi surasti prie ko būtų galima prisikabinti tie žmonės kurie turi savo serverius, planuoja kurti ar kažką panašaus. Nepatinka kažkas tiesiog praleiskit temą nei aš prašiau iš tokių atsilepimų nei ką, turit ar planuojat turėti savo serverius tai ir dirbkit prie jų, nedominat visiškai. Būtų malonu sulaukti atsilėpimų iš tų žmonių kurie tikrai išmano šioje srityje. Ar tiesiog iš paprastų žmonių, kitaip sakant „Minecraft“ žaidimo mėgėjų. O tie kurie tik ieškot prie ko prikibti, nuotaika bloga ar tėvai muša ir neturit ant ko išsilieti nelaukiami.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Kelintas čia tavo proejektas?.Sekmės

1, galima sakyti. Kažkada senai, prieš 2~ metus turėjau serverį kuriame visiškai nieko nebuvo keletą įskiepių sudėta ir tiek tačiau buvo linksmas serveris, žaidė gan nemažai žmonių. Dėkoju.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Sekmės

Linkiu jums pasiekti aukštumas, matosi serveris bus tikrai galingas ir geras!! Spawnai statyti nepatingėjus!! Sėkmės!

Dėkoju !

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Sekmes.

Ojj laukiu, sėkmės, tikrai pas jus apsilankysiu :)

Dėkoju, tikėkimės žmonių ant serverio paleidimo sulauksim, nepaliksim ant ledo. Padarysim kokių žaidimukų su prizais jei žmonių bus. Jei viskas bus gerai galbūt serveris bus paleistas net penktadienį.

Redaguota , nario BlooDyMan
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

RPG - Role Play Gaming. Sekmes jums . Uzsuksiu.

Suprantu aš. Tačiau, kadangi dauguma žmonių naudoja RPG ant paprastų serverių su visais reikiamais įskiepiais ir tikrai ne role play serveriuose tai ir aš taip pavadinsiu. Nes vien Survival manau nelabai galėtu vadinti serveriuką, kadangi yra parduotuvės tuo labiau, kad parduotuvės su villager'iais taigi gaunasi kažkas tokio kaip tikras žmogus tau pardavinėtu daiktus. Taigi kažkiek galbūt ir yra RP. Na beto kažkiek aprašiau serverį ir iš aprašymo manau gali nusistatyti kas per stilius. Dėkoju tau, manau jos mums reikės na bet tiek žmonių čia mums jos prilinkėjo taigi tikėkimės seksis. Lauksime jūsų visų. Žmonės būčiau dėkingas jei apie RPG stilių nieko neberašytumėte kaip sakant rišam šią temą. Nenukrypstam nuo pagrindinės temos.

Redaguota , nario BlooDyMan
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3842 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...