Peršokti į turinį

Dėl kompiuterio. [ patarkit. ]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3863 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki supergames.LT lankytojai. Aš noriu nupirkt kompiuterį gerą iki 1600 litų. Aš žiūrinėju žiūrinėjų, nu aš buvau radęs sau tinkamą, bet komentaruose rašo, kad šūdas ir pnš. Tai aš niekaip negaliu išsirinkti sau gerą PC. Gal jūs patartumėt? Nepagailėsiu, net rep'us, nes man reikia kompiuterio. Noriu, kad kompas vežtų kaip [ Max Payne 3 ] [ GTA V ] [ FIFA14 ]. PC turi būt skirtas žaidimams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

http://kompiuteriai....siu-branduoliu/

Net neaišku ar bus tie žaidimai ant kompu.

FIFA14 tai tiksliai bus, o GTA V vėliau po metų daug kas sako išleis. Bet vistiek noriu gamerio kompą, kad pavežtų no lag kaip Max Payne GRID 2. Ačiū, kad pasiūlai, lauksiu kitų pasiūlymų.

Redaguota , nario weems
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1600LT tokio "žvėries" nesudėliosi. Bent 2200LT paskirk. Pasilik CD/DVD ir HDD bandyk ką nors kombinuoti. Jei rek plačiau padėt PM.

nu ir nenoriu žvėriaus. Noriu normalaus, už 1600 litų galima rast kur normaliai vežtų žaidimus.

Už tokią menką sumą nori stebuklų. Kas kad sako, kūrėjai dar nėra paskelbę

už 1600 litų galima rast, kur pavežtų normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3863 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...