Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

BetaCraft Serveris


deadmau

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3855 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

Taigi, sutrumpinta informacija:

Kas? - BetaCraft

Versija 1.6.2

Darbo laikas?- 24/7

Kada?- Jau

Kodėl būtent mes?- Priežiūra, optimizacija bei rūpinimasis savais žaidėjais

Kaip galite padėti?- Pasakyk draugam bei kaimynam ir apsilankykite atidaryme visi

Koks mūsų servo ip?- 77.241.194.39

Kas savininkas?-deadmau5 skype:mc.boss22450

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

šis serveris buvo prieš metus o.O arba aš jo neatsimenu arba tu čia kažka kliedi.

Parašiau, ir iškarto man jau -rep ;D. Vaikas gryniausias, reikia viska suplanuoti ir tada tik paleisti serverį. Aj, bet kam čia tau sakyti, anksčiau nemokėjai su pluginais dirbti, tai ir dabar dar nemoki.. :D

P.S Čia tam deadmau ;D

Redaguota , nario iGhostFreEzA
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Parašiau, ir iškarto man jau -rep ;D. Vaikas gryniausias, reikia viska suplanuoti ir tada tik paleisti serverį. Aj, bet kam čia tau sakyti, anksčiau nemokėjai su pluginais dirbti, tai ir dabar dar nemoki.. :D

P.S Čia tam deadmau ;D

100 procentų pritariu tau kad pirma reikia viska susitvarkyt ir tik tada startuot. Del to -rep, tai kai kurie vaikai galvoja kad dedami tuos -rep mums pakenks :D
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3855 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...