Svečias

Kvapai telefonu

Recommended Posts

Svečias

Kvapai telefonu

Didžiausias mobiliųjų paslaugų operatorius Japonijoje – NTTDoCoMo pranešė apie Mobiliųjų kvapų komunikacijos paslaugos pilotinį projektą. Bandymų dalyviai gali parsisiųsti informaciją apie kvapus į savo mobilųjį telefoną ir juos atkurti pasinaudodami specialia kasete, kuri sujungiama su telefonu naudojant infraraudonuosius spindulius. Paslaugos abonentai gali parsisiųsti kvapų sąrašus, failus, kuriuose yra kvapų „receptai“ bei nuotraukos ir garsai. Ši informacija persiunčiama į specialią kasetę, kurioje sumaišomi tam tikri chemikalai, kad būtų išgautas užsakytas kvapas. Pirmuosius bandymus su kvapų parsisiuntimu NTTDoCoMo atliko dar 2005 m. Dabartiniame pilotiniame projekte dalyvauja 20 vyrų ir moterų, kurie turės išbandyti Mobiliųjų kvapų komunikacijos paslaugą įvairiose gyvenimiškose situacijose. NTTDoCoMo taip pat pranešė, kad laukia bendrovių, kurios prisijungtų kuriant turinį ir pritaikymo galimybes greitai pasirodysiančiai komercinei Mobiliųjų kvapų komunikacijos paslaugos versijai. NTTDoCoMo siūlomos idėjos:

• Kvapniosios skambučių melodijos;

• Horoskopai suderinti su kvapais;

• Pritaikymai namuose, automobiliuose ir žaidimams.

http://www.mobili.lt

kvapai_1.jpg

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
tai čia suprantu,kad telefonas pradeda kvepėti ar kažką maišau ?

Na ir aš taip galvojau, kad pats telefonas, bet pasirodo tas daiktas šalia telefono skleidžia kvapus :)

Jie jungiasi irdu ir kai tarkim telefono paveiksliukas būtų rožė tai iš to aparato kur šelia pakviptų rožėmis :)

Dalintis šį pranešimą

Svečias
aa.. aš galvojau, kad iš pačio telefono eina kvapas :)

Tai ir aš taip galvojau, bet klydau :D

Dalintis šį pranešimą

Na ir aš taip galvojau, kad pats telefonas, bet pasirodo tas daiktas šalia telefono skleidžia kvapus :)

Jie jungiasi irdu ir kai tarkim telefono paveiksliukas būtų rožė tai iš to aparato kur šelia pakviptų rožėmis :)

o jaigu paveiksliukas butu koks sudas ar dar kas xD?

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Jei pas mane ant telefono paveiksliukas Lietuvos vėliava tai koks čia būtų kvapas? Lietuvos ar vėliavos medžiagos? ;D

Na taip ir man atsiranda panašių klausimų :D

Dalintis šį pranešimą

Svečias

Bus ir muzika su kvapais, pamatysit :D

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Skaityk klausais metal'o ir metal'o kvapas. ;D Klausais Pop'so ir šūdo kvapas, nes popsas yra Š. ;D

Aš tą patį pagalvojau! :D

Dalintis šį pranešimą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele