Peršokti į turinį

dėl windows 7 įrašymo į usb per linux ubuntu sistemą.


Vitalisz.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

taip įkėliau ir wiskas, nes jie buvo nubootinti, o šeip norėjau per daemon tools, bet nemoku instaliuoti jų per linux, dėl to aš jų ir nenoriu ..

Tai tau ir neturėtų veikti jeigu įmetei tik .iso failą. Atsisiųsk Novicop WinToFlash ir per šitą progrmą susirašyk Windows 7 į savo USB, įrašymo procesas gali trukti apie 30 min, tad turėk kantrybės ir palauk turputį.

Redaguota , nario Dr. Kritikas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nebenusišnekam?

Žmogau, jis į Linux kaip suprantu instaliuoja Win OS skirtą programą, tad nieko nuostabaus...

Na šiaip aš naudoju programą pavadinimu "Wine", jog paleisčiau Windows OS programas ant Ubuntu, na tai čia irgi nėra nieko sunkaus, jei programa yra paprasta... Bet mano galva programos įrašinėjančios failus į diską/USB, o tuo labiau su autoboot funkcija, tikrai nelabai palaikys, manau tau reikėtų pasieškoti alternatyvios programos skirtos Ubuntu OS ir viskas bus daug lengviau, bei paprasčiau ;)... Manyčiau ŠI informacija turėtų tau padėti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenusišneka jis.

Kiek laiko linuxais naudojies, kad taip sakai?

Leisk spėt. Dvi dienas?

Viską gali įrašyti trimis būdais:

1. Komandų terminale

2. Su įdiegimo failų

3. Per programų įdiegimo sistemą

Žmogau, jis į Linux kaip suprantu instaliuoja Win OS skirtą programą, tad nieko nuostabaus...

Na šiaip aš naudoju programą pavadinimu "Wine", jog paleisčiau Windows OS programas ant Ubuntu, na tai čia irgi nėra nieko sunkaus, jei programa yra paprasta... Bet mano galva programos įrašinėjančios failus į diską/USB, o tuo labiau su autoboot funkcija, tikrai nelabai palaikys, manau tau reikėtų pasieškoti alternatyvios programos skirtos Ubuntu OS ir viskas bus daug lengviau, bei paprasčiau ;)... Manyčiau ŠI informacija turėtų tau padėti...

Dar vienas proto guzas. Jis juk parašė, jog neįdiegia jokios programos.

Linux'ai turi savo defaultinį įrašymo įrenginį su BOOT funkcija.

Windows puslapyje yra gidas, kaip įrašyti į USB OS įdiegimą linux aplinkoje.

Klaida kurią jis padarė - įrašinėja "bootinamą" OS, nors bootinimo galimybė nustatoma prieš pat įrašant informaciją į USB/CD ir tas bootinimas yra pačios laikmenos nustatymų pakeitimas, kad jinai būtų nuskaitoma būtent nuo kompiuterio užkrovimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3886 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...