Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Gabo paslaugos (IPB profesionalios paslaugos)


Slow

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Taigi sumasčiau papildomai surinkti pinigų todėl bandysiu teikti savo paslaugas.


Kodėl verta rinktis mane? O todėl,kad esu patyręs ant IPB (ir biški ant HTML ir kitų TVS) ir išmanau tikrai daug.

Taigi išvardinsiu ką moku:

 

Pirkimas

 

  • Galiu tarpininkauti kokiam nors sanderyje už tam tikrą pelno procentą. Viskas sutariama su žmonėmis.
  • Galiu nupirkti iš svetainių,kurios prašo VISA kortelės (pvž.: steam,minecraft,amazon,dx.com ir t.t.).

 

IPB

  • Forumo sukūrimas,suinstaliavimas ir duomenų bazės optimizavimas (sutvarkau,kad būtų greitesnis darbas)
  • Pilnas IP.Board 4.0 versijos sulietuvinimas.
  • Dizainų sukėlimas,koregavimas ir papildymas.
  • Modifikacijų,kodų sukėlimas/surašymas ir sutvarkymas pagal jūsų norus.
  • Forumo sulietuvinimas pilnu sulietuvinimu (taip pat ir visos modifikacijos ir dizainai).
  • Ir dar daug ko (daug rašyti todėl parašiau tik pagrindinius)
  • Tvarkau mysql duomenų bazęs kai bandote perkelti naują mysql duomenų bazę į jūsų forumą. Taip pat ir kitas mysql duombazės klaidas.
  • Perkuriu dizainus pagal jūsų norus (keičiu paveikslėlius,pridedu papildomus kodus kaip forumo optimizavimo ar forumo grožio patobulinimo).
  • Koduoju dizainus nuo PSD (Jūsų darbas bus sukarpyti paveikslelius,nebent papildomai primokėsite,nes dizainų nepiešiu pats - BŪTINA TURĖTI DIZAINO PSD ARBA PAVEIKSLĖLIUS,NES KAIP SAKIAU AŠ DIZAINŲ NEPIEŠIU!).
  • Skelbimų portalo/Internetinės parduotuvės kūrimas (Talpinama tik informacija ir kontaktai. Iki automatinio pirkimo dar liko padirbėti).
  • Nuperku licenziją jums. Tai jums papildomai iš mano pusės nieko nekainuos (noriu,kad pagaliau atsirastu daugiau žmonių,turinčių IP.Board licenziją)! Bet jūs turite atsiūsti pakankamą kiekį pinigų (licenzijos kaina konvertavus į dolerius.). Taip pat jūs turite atsiūsti ne litais ar eurais,bet doleriais (per didelis man konvertavimo mokėstis,o dėl jo aš pats nueičiau į minusą) arba jei atsiūsite litais ar eurais,tai turėsite atsiūsti daugiau,kad užtektu konvertavimui. Kaip jau rašiau aš sau nieko už šią paslaugą neimsiu!
  • Modifikacijų kūrimas. Kuriu modifikacijas kurios susijusios su dizainu t.y. modifikacija kuri prideda tam tikrą css kodą,tam tikrą sidebar kodą ir pnš. Jums tokią modifikaciją tereikės įkeltis ir naudotis (jau bus sulietuvinta ir be papildomų kreditų visiems nariams matomoje vietoje). Bet pokolkas kūriu tik paprastas modifikacijas. Na,bet jeigu paprašysite ir norėsite,kad jums padaryčiau,tai galėsiu pasistengti ir GAL pavyks. Nesu garantuotas. 

HTML

  • HTML dizaino koregavimas (background pakeitimas,nukreipimų pakeitimas, papildomi kodai pvz.: negalima naudoti dešinio pelės klavišo)
  • HTML dizaino suradimas pagal jūsų norus.
  • Dizaino papildymas tekstu,paveikslėliai ir pnš.

CSS

 

  • Koreguoju CSS kodus.
  • Pridedu efektų kodus.
  • Pritaikau HTML dizainui CSS kodą.
  • Pridedu jūsų norimos išvaizdos CSS kodus (tokius kaip <h2>,<h3> ir t.t. Jie tampa kitokios išvaizdos)

Php-fusion:

  • Varikliuko įrašymas ir pilnas sutvarkymas
  • Sulietuvininu didžiąją dalį varikliuko
  • Įrašymas jūsų norimų modifikacijų ir dizainų (taip pat įeina koregavimas)
  • Nukreipimų pridėjimas/atimimas.

DLE:

  • Pilnas varikliuko įrašymas ir sutvarkymas.
  • Dizaino įdėjimas.
  • Pgr. sulietuvinimas.
  • Dizainų koregavimas,papildymas,papiešimas.

Kainos:

  • Kainos sutartinės. Viskas priklauso nuo darbo.

Atsiskaitymas ir kontaktai:

  • Visi atsiskaitymas yra tik banku (galima kai yra mažos kainos ir sms arba sąsk papildymu)
  • Lietuvos pašto skyriuose ir PayPost kioskuose,"Perlo" terminalai",Lietuvos spaudos" ir RKiosk kioskuose,Mokėjimas grynais banke. (Čia yra mokėjimai.lt galimi papildymai todėl aš nieko prieš prieš juos)
  • Pinigus priimu tik prieš jums įkeldamas darbą. Iki to laiko jūsų pinigų neprašysiu. Parodysiu darbą ir tada jūs pasakysite ar tynka ar ne. Poto turėsite pervesti pinigus ir tai atsidurs jūsų svetainėje. IŠIMTIS: dėl pinigų mokėjimo datos kalba tik tada,jeigu turiu dirbti jūsų svetainėje iškarto (negaliu dirbti pas save ant localhost arba savo svetainės).
  • Jeigu darbas netynka pinigai yra grąžinami iškarto. Jeigu jūs pirmą kartą kai pamatėte svetainę ir jūs pasakėte,kad jums tynka daugiau galite neberašyti,kad negražu ir t.t ,nes pinigų nebeatgausite,nebent norėsite,kad darbą perdaryčiau tam tikrose vietose,kurių jūs nepastebėjote (tai negalioja rastoms klaidoms ir trūkumams. Jei randate klaidą/trūkumą prašome iškart parašyti ir ji bus sutvarkyta IŠKARTO.)

Kodėl verta manimi pasitikėti:

  • Esu buvęs webshelp.lt savininkas. Taip pat buves Webshelp.eu savininkas.
  • Nesu apgavęs nei vieno žmogaus kuriam teikiau paslaugas ir jiems viskas tiko (buvo tokių kurie prisikabinėjo prie visko nors ir patys išrinkdavo ir dizainą ir modifikaciją. Tada paslaugas iškart nutraukiau ir ištryniau savo padarytą darbą.)
  • Visos el.parduotuvės pirma gauna pinigus ir tik tada atsiunčia prekę todėl ir pas mane yra taip. Nedarau kitaip,nes esu daugelį kartų nukentėjęs ir nebežadu,kad tai pasikartotu. Nebent tikrai esu susidures su jumis ir zinau,kad neapgausite.
  • Darbą atlieku tvarkingai ir neskubėdamas (dažniausiai darbą atlieku per 24h jei būna kokių problemų,o jei nėra tada max per 6h ir tai jei darbo yra tikrai daug.Jeigu dingo elektra ar internetas nežadu bėgti į biblioteką,kad padaryčiau jums darbą. Juk visko pasitaiko ir tai nepriklauso nuo manęs.
  • Jei reikės galėsiu naudotis e-tarpininko paslaugomis,kad užtikrinčiau patikimumą atsiskaitant. (Žinoma jo mokęstis nusiskaitys nuo jūsų. Aš galiu ir paprastai paimti pinigus ir padaryti darbą. Todėl nežadu mažinti savo pelno)

Taigi laukiu užsakymų ;)

 

Šis žmogus yra tikrai patikimas.
Rekomenduojų ! .

Patikimas galit drąsiai kreiptis :)

Rekomenduoju!

O jis tai tikrai mldc!

Patikimas kai buvo webshelp.eu tikrai daug padėjo.

Patikimas, šaunuolis :)

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kas Lietuvių kalbos tave mokė? :D

Kam reikėjo tas ir mokė. Rašiau ant greičio todėl buvo tokių gal ir neteisyngų vietų,bet aš bent jau rašau lietuviškomis raidėmis ir suprantamais sakiniais.
Jei neturi ką pasakyti apie paslaugas gali daugiau nieko nerašyti,nes už gramatiką atsakynga mano lietuvių kalbos mokytoja,o ne tu.

Kas Lietuvių kalbos tave mokė? :D

Beto ko pats "stumi" jei nežinai,kad lietuvių yra iš mažosios raidės? Pats pasižiūrėk kaip rašai tada ant kitų "stumk" Redaguota , nario Pranas
Sujungti pranešimai.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 7 mėnesių...
(redaguota)

Akcija ! 

Paslaugas atlieku nuo 5 iki 15 litų. (Prie IPB pridedu 98% pilną lietuvių kalbos paketą - sulietuvinimą).

Kreiptis skype - gabas.l

 

 

Moderatoriai atleiskit už du post 1 temoj iš eilės.

Redaguota , nario Yton
Draudžiama rašyti kelis pranešimus iš eilės (double,triple post) reikia naudoti mygtuką "REDAGUOTI".
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
(redaguota)

O jis tai tikrai mldc!

Patikimas kai buvo webshelp.eu tikrai daug padėjo.

Dėkui jums abiems.

Nuo šiol norėdami susisiekti dėl paslaugų rašykit į forumo AŽ + pradėjau teikti dizainų kodavimo nuo PSD paslaugas ir taip pat pradėjau koreguoti dizainus pagal jūsų norus.

Redaguota , nario Gabas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3373 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...