Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

MiniCraft Serveris: McGolden


dykei

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki SuperGames Lankytojei

Aš, šendien pakalbėsiu apie McGold Serverį, net nežinau nu ko Pradieti. Pradesiu gal, nou RankUp.

Vistiesk Jūs/Ji, žinote ką reiške RankUp Bet aš ne!! Apie tai aš pasakysiu tik kokie ira RankUp

/kit Naujokas , /kit Apsiprates , /kit Apšylantis, /kit Patyres, /kit Emigrantas, /kit Profas, /kit Meistras, /kit Karys, /kit Karalius, /kit Valdovas.

Visi RankUp Bet dar noriu pasakyt kad Dar Lietuvina Servery. Ir Ira privilegijos jos /Vip Narys /Vipe Narie /Moderatorius

/Gamemode. Visos privilegijos Kreiptis dėl privilegiju ir Žaidėju elgesio pvž. VIP,Moderatorius,Gamemode. Pas PGR.Administracija

PertalGad Skype: biruteirrimas

Ira ir antras Administracija Willox pas jo greiptis Dėl Serverio veiklso Skype:guzas131

Gaila kad Negaliu Fotografiju Idėti nes Dabar Atnaujinimai Nežinau ar jums Visai patiko šis aprašyma pateikite savo noumone apie servery

Ir Beto mes siekeme rekordo padiesite :) 2013.09.23

atsidare naujas serveris

Jo Pavadinimas McGolden

Serveris tvarkomas, nes jis yra naujas

Serverio Adresas:s3.justhost.lt:24002

Jei nori konors tiklslai rasyk i

Skype:biruteirrimas Skype:guzas131

Pagarbei McGold Administracija jums sako Sėkmingai praleisti laiko

Redaguota , nario dykei
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Gal žmogui patinka jo tema ko čia smerkiat :)

:DD graudus esi. Jei jam patinka nereiškia, kad mums turi patikti. Todėl ir smerkiam, kad nepatinka. O.o

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3865 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...