Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mano projekto blogas (Taip, Minecraft Roleplay)


Antuonas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

16.09.13

Sveiki gerbiami SuperGames bendruomenės nariai.

Šiandien aš pradedu rašyti savo projekto blogą, nes tai bus man šioks toks "varikliukas" dirbti sparčiau, greičiau ir labiau stengtis dėl Jūsų. Laikas mane išmokė, jog pagrindinis dalykas, labiausiai tenkinantis žiūrovo akį yra rezultatas. Kol kas pateiksiu tai, kas yra pagaminta.

1. - Yra surinkta komanda kuri dirbs ties šiuo projektu. (Manau, jog tai svarbiausias aspektas, todėl labai džiaugiuos)

2. - Šį vakarą pribaigiau savo būsimo serverio žemėlapio paviršių.

3. - Turim vieną reikalingą įskiepį, be kurio projektas nebūtų Roleplay.

Fotografavau vieną kraštą, nes žemėlapis didelis, o darbų yra ir kitokių...

THV5jI3.jpg

Dar matosi šviesos buggas...

Ktbpivi.jpg

Nuotraukomis norėjau parodyti du dalykus - "Custom" kalnus ir medžius, tikiuosi Jums patiko. Atsiprašau už prastą kokybę, tačiau po generacijos labai sunkiai dirba mano senukas.

Komentuokit, dalinkitės ir prenumeruokit

:)

Redaguota , nario Meikus a.k.a Shvag
  • Teigiamai 2
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Radot generatorių žemėlapio ir dabar giriatės neįprastu žemėlapiu arba net tapatį parsisiuntėt.Nesuprantu tokių žmonių.

Nebe tas amžius, kad kažką vogti ar kopijuoti, tuo labiau išnaudoti ar rodyti ne savo. Neturiu ko slėpti, nes "Minecraft statiniai" temoje yra krūva mano darbų. Tuo pačiu gaunu pasiūlymus iš didelių Lietuvos projektų dirbti jiems ir kurti nuo nulio.

Kiekvienas žmogus dirbantis ties pasaulio kūrimu (generacija), turi savo programas, patirtį ir žinias kurios jam padeda padaryti vieną ar kitą. Kiek seniau rėmiausi tam tikromis programomis, šiandien tai virto daugiau matematika ir skaičiavimais.

Redaguota , nario Meikus a.k.a Shvag
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Mr Dinas

Radot generatorių žemėlapio ir dabar giriatės neįprastu žemėlapiu arba net tapatį parsisiuntėt.Nesuprantu tokių žmonių.

Tu pirma žiurėk kam sakai. Pasidomėk žmogaus darbais tada kažką sakyk.

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu pirma žiurėk kam sakai. Pasidomėk žmogaus darbais tada kažką sakyk.

Jei bent truputi žinotum, kas šitas žmogus pasijaustum kvailio vietoje :)

Tu pirma žiurėk kam sakai. Pasidomėk žmogaus darbais tada kažką sakyk.

Žinojot,jog man jūs neįdomūs?Turiu savo nuomonę.O šiaip tai jeigu tavo ne betas amžius tai pats laikas būtu pagalvoti apie kitką o ne vien per kubelių žaidimo pūti.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 9
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas, Gal butu imanoma, kaip nors prisijungti prie projekto turiu labai dauk patirties statybose.

Mėgstu statyti "MEDIEVAL" Miestus ir visokias kitas smulkmenas susijusias su medieval ir beto visokius dungeonus.

Redaguota , nario Eimis22
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...

Sveiki visi - maži ir dideli. Šiandien dar truputi paspoilinsiu apie mūsų veiklą.

Visų pirma pradėjom statybas serveryje kas reiškia, jog stipriai stumiamės pirmyn (Yeey!)

Visų antra jau pradėjau rašyti visą informaciją apie projektą, jos bus gana daug...

Visų trečia sudariau galutinę whitelist anketą, jos apimtis yra 18 punktų.

Iki projekto pasirodymo viešumoje lieka vis mažiau laiko. Laukite mūsų ir mes lauksime Jūsų ;)

Beje, prie statybų dirba geriausi Lietuvos statybininkai :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

sėkmės su projektu, gal jis privers vėl įsijungti minecraft :)

Projektas ir kuriamas tam, kad vėl priverstų įsijungti minecraft ;) Daugelis žmonių jį užmiršo dėl šūdo vertų survival serverių ir savaitinių minigames projektų. Jau dabar esu gavęs paskatinančių žinučių iš prityrusių senių IT rinkoje. Savo produktą gaminu tiems, kurie nori, tiki, jaučia, jog galime siekti užsienio kokybės. Mano projekto tikslas yra sutelkti iniciatyvią bendruomenę, kuri norės dirbti kartu ir galės drąsiai atstovauti savo šalį užsienyje.

Savaime aišku, aš pavargau nuo stereotipų, pavyzdžių, šablonų, blankų ir kitų blevyzgų, būtent todėl gaminamas projektas bus VIENINTELIS Lietuvoje. Antro tokio ar bent kiek panašaus nerasit visame gimtinės paviršiuje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3843 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...