Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Dėl tokių žmonių kaip tu ir noriu kad R* nebeleistų žaidimų ant PC. Apsimoka ir dar kaip, pats sumokėjau 176lt už X360 preorderį ir nesigailiu. Bent jau žinau, kad kūrėjai už tokį darbą verti tų pinigų.

Va va tiesa pasakiai, kaip žmonės verkia jog nepadaryta Gta V ant pc o patys nenori pirkti žaidimo o siūstis piratine versija del tokiu ir Rockstar ir nedaro ant PC tiesa

76561198021428691.png

 

 

Toks geras žaidimas nevertas būti ant PC platformos mano nuomonė.

pzda prajuokinai :D kodelgi ji nevertas buti ant PC :D

Yup, nes ant pc greit nucrackina, ir prasideda modų kūrimai ir t.t o ką dar kalbėti apie trainerius, bei čytus.

Greit nuhackina ant pc? :D Gi ant xboxo jau nuhackinta, o dar net oficialiai neisejo zaidimas :D

  • Teigiamai 2
(redaguota)

Nuotraukos nuostabios <33

Žaidimas tikrai vertas pasirodyt ant PC platformos, jau juokas ima, skaitant kaip visi pisa protą, kad PC iškart nupiratauja ir t.t. Patys konsolininkai ne ką negeresni... Tuo labiau tokius žaidimus kaip GTA geriausia žaisti ant PC. Patogiausia ir kt. Žiūrėsim kaip čia bus. Anyway jau galvoju apie konsolės pirkimą. Nes su tokiais protinguoliais ant PC jeigu kada ir sulauksiu, tai noro žaisti nebebus...

Redaguota , nario Black_Ghost / The_Hitman

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4637 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...