Peršokti į turinį

Statybininko


Egyda_Kon

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena forumiečiai gal atsirastu koks statybininkas su patirtimi ir gera vaizduote pastatinėti Įvairius dalykėlius serveryje. Serveris visiškai naujas. Jeigu manai, kad turi pakankamai laiko, charizmos, proto ir noro parašyk man i skype retej5 ( pavyzdį turėti būtina), dėl visko susitarsime per skype. Ačiū už dėmėsi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Kad dar nėra nieko tikslaus sugalvota, todėl ir parašyta su vaizduote su viskuo :) Todėl dabar tiesiog renkama komanda kas dirbtu ir panašiai, tiesiog jeigu kažką gražaus ir įdomaus sugalvosime tada pranešime visiems

Redaguota , nario Egyda_Mesiah
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiprašau už double post..

Neverta prasidėti su šiuo žmogumi , visada ieško, ieško randa , bet projektas neiškyla.

Vyrai prieš teigdami kažką privalo pateikti argumentu.. Taigi Funki prašyčiau faktais pareikšti man kada aš ką kūriau ir nieko nesukūriau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsiprašau už double post..

Vyrai prieš teigdami kažką privalo pateikti argumentu.. Taigi Funki prašyčiau faktais pareikšti man kada aš ką kūriau ir nieko nesukūriau?

Jis parašė kaip dažniausiai būna ir dauguma savininkų rašė tą patį ką ir tu dabar rašai, taigi norėčiau pamatyti tavo argumentus, kodėl manai, jogserveris iškils?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Hm gerai pakursių pasaką. Taigi serveris turėtu išlikti, nes :

* Finansinė pusė padengta 100%

* Surinkta komanda, kuri supranta savo darbą.

* Nes jis bus plečiamas ne tik sukurtas ir viskas

* Nes man tai yra pramoga, laisvo laiko praleidimas

* Nes aš esu fainas

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...