Peršokti į turinį

LGaming OFFicial ieško minecraft žaiidėjų.


LaurynasJ

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3897 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

LGaming - Youtube gaming kanalas. Taigi ieškome kokių trijų žmonių mokančių žaisti MineCraft.

Kurtume Quick build challenge. Kas tai yra ? Greito statymo varžybos . Pvž per 5 ar 10 min pastatyti ką nors įspūdingesnio.

Rašykite čia, PM, skype - luris2. Video kūrimas nusimatytų gal savaitgalį. Privalumas būtų savo statinių foto,video.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Duosiu šiek tiek realios kritikos, į kurią atsižvelgę tikrai pasistūmėtumėte į priekį. Taigi, mačiau 2 jūsų gameplay, žaidžiat kaip nevykėliai, viename žaidėt Minecraft parkour žemėlapį, kuriame pastoviai čytinot, kas yra visiškai nesamoninga, normalūs žaidėjai lygį pereina gal ir lėtai, bet be klaidų, o ne su gamemode per žemėlapį skraido, tai tokiomis nesamonėmis tik parodote savo lygį ir nesugebėjimus. Antras mano matytas jūsų gameplay, buvo PayDay2, na ką žinau, gal visai ir dzin, bet irgi, į tave šaudo iš šono, o tu nesuvoki kas dedasi, kol vos nemiršti... Taigi, manyčiau normaliai žaidžiant ir nečytinant, tikrai kurtumėte įdomesnius video, o kur įdomūs video, ten ir daug peržiūrų. Tai pat, normalūs "youtuberiai" neieško komandos, jie tiesiog atsirenka geresnius žmones iš savo fanų, kurių kaip suprantu jūs neturite, jei nedarote lygiai taip pat, taigi, iš pradžių patys patobulėkite, tada rinkite savo komandą, kuri tiesiog pati pas jus ateis, jei sugebėsite iki to pribręsti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

ProGreen kažką maišai . 1. Pas mus kanale yra tik 1 minecraft video kuriame rodžiau kaip mano laptopas pavelka mc ant ant max settingų. Jokių parkour nežaidžiau :/

PayDay 2 taip mano video. Yra kur tobulėti, ir visa kita bet gal tik koks 4 rimtas video taigi .. Dar nieko įspūdingo nėra . Bet dėl to šaudymo taip suklydau pora kartų :D Atsižvelgsiu.

Fanų yra, bet mes nekuriame MineCraft taigi ir fanų minecrafterių nėra :) 2 čia ne komanda ieškoma o šiaip vienam kartui. Taip turiu su kuo žaisti ir tą minecraft, bet su random žmonėmis yra įdomiai kai jų nepažysti, nenutuoki ką jie sugeba ir kita :)

www.youtube.com/LGamingOFF

Redaguota , nario Finix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fuck it, my bad, vadinasi Minecraft žaidė kažkokie kiti nevykėliai, btw, jų lygis manau nesiskiria nuo jūsiškio, taigi ir jūs galėtumėt nedaryti tokių nesąmonių kurias išvardinau aš kai kursit normalų Minecraft video. Na bet apie ką aš kalbu, tai jei būtumėt žinomi, nereikėtų ieškoti žmonių, ar komandos, su kuria galėtumėte pažaisti, nes jie tiesiog patys siūlytųsi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Fuck it, my bad, vadinasi Minecraft žaidė kažkokie kiti nevykėliai, btw, jų lygis manau nesiskiria nuo jūsiškio, taigi ir jūs galėtumėt nedaryti tokių nesąmonių kurias išvardinau aš kai kursit normalų Minecraft video. Na bet apie ką aš kalbu, tai jei būtumėt žinomi, nereikėtų ieškoti žmonių, ar komandos, su kuria galėtumėte pažaisti, nes jie tiesiog patys siūlytųsi...

Na pats neesu didelis minecraft megėjas, ir minecraft video net nekures tai nelabai žinau kaip sektųsi. Bet parkour mappą sugebu pereit :D Nu taip mes neesame žinome nes kanalui tik apie mėnesį :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3897 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...