Marius

PAWN | Paslaugos

Recommended Posts

Situo zmogumi tikrai galima pasitiketi esu pats asmeniskai is jo pirkes jo paslaugas kai dar tik buvau pradininkas ant sererio kurimo, daug kuom padejo istaise visus mano padarytus bugus ir erorus padejo su mappinimo darbais zodziu ko tik man prireike iskart kreipdavaus y Rima. Tad tikrai nuosirdzei sakau, kad sitas zmogus ismano savo darba ir tikrai galima juo pasitiketi, beto kainos taikrai nera didelios zmogus nera branginikas tikrai galima zmogiskai susitart.

Dalintis ┼í─» prane┼íim─ů

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kit─ů puslap─»

Situo zmogumi tikrai galima pasitiketi esu pats asmeniskai is jo pirkes jo paslaugas kai dar tik buvau pradininkas ant sererio kurimo, daug kuom padejo istaise visus mano padarytus bugus ir erorus padejo su mappinimo darbais zodziu ko tik man prireike iskart kreipdavaus y Rima. Tad tikrai nuosirdzei sakau, kad sitas zmogus ismano savo darba ir tikrai galima juo pasitiketi, beto kainos taikrai nera didelios zmogus nera branginikas tikrai galima zmogiskai susitart.

Tavo forumo prane┼íimai ir reputacija visk─ů pasako.

Tavo forumo prane┼íimai ir reputacija visk─ů pasako.

Ka tu ┼żi┼źri i┼íkarto ─» reputacij─ů ir prane┼íimus? Gal tu atsipra┼íant dalbajobas posteris esi, ir galvoji kad tur─Śdamas daug post┼│ b┼źsi geresnis u┼ż kitus forumo vartotojus. Juolab gal ta tavo reputacija i┼í " Paspausk gausi +rep " : ?

Redaguota , nario Vestley!

┼Żmogus yra labai geras, pad─Śjo kai reik─Śjo, rekomenduoju !

Kad savo darba išmano tikiu, bet keistai atrodo, nesenai ieškojai skripterio i savaji projekta, kadangi pats sakiai, kad neturi laiko prisesti prie kodo, o dabar jau teiki paslaugas, idomiai cia.

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakym─ů galite i┼í karto, o u┼żsiregistruoti v─Śliau. Jeigu jau turite paskyr─ů m┼źs┼│ forume, Prisijunkite.

Sve─Źias
Atsakyti šioje temoje...

×   ─«klijuotas tekstas turi teksto formatavim─ů.   Pa┼íalinti teksto formatavim─ů

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automati┼íkai ─»terpta.   ─«terpti nuorod─ů paprastai

×   J┼źs┼│ ankstesnis prane┼íimas buvo atkurtas.   I┼ívalyti redaktori┼│

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• ┼áiame puslapyje nar┼ío:   0 nariai

N─Śra registruot┼│ nari┼│ per┼żi┼źrin─Źi┼│ ┼í─» forum─ů.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele