Peršokti į turinį

Procesoriaus OC


Neq

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3704 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Taigi sveikia mano procesorius yra AMD athlon 64 3200+ 2ghz,paturbinau iki 2.40. Aš ten nuėjau į jumper free padariau manuoal ir tik pakeičiau mhz iki 240, norėčiau dasidėti daugiau,bet reikia ten kažką dar keisti. Beje noriu pasiturbinti del to,nes kaip aš daba paturbinau iki 2.40 man žymiai pakito kompiuterio greitis,o internete skaičiau,kad kiti su panašiais specais ir tokia pat motherboard dedas iki 2.60-2.80. cooleris stokas. Ir dar tikiuos sulauksiu pagalbos del vaizdo plokštės.

PC SPECAI:

Win7 ultimate 32bit

2gb ram

gigabyte geforce 8600gt silent pipe ii(normali jos temp nieko nedarant 55-60c?)

350w maitinimo blokas

Asus A8N-E pagrindinė plokštė.

AMD athlon 64 3200+ 2.40

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O taip prašom prašom, sudegink savo pc.

Nors ir tavo procesorius gali atlaikyti daugiau įtampos tai nereiškia kad reikia laikyti pc tokį įkaitūsį, jei nori rizikuoti, prašom, i don't give a crap.

Jei nori daugiau išgauti ką nors, pabandyk pakeisti termopasta, žinoma padeda ir dulių valymas pačiam kompiuterį.

Rekomenduočiau pakeisti procesoriaus aušintuva į geresnį, bet nekažka rasi ant Socket 939.

O dėl vaizdo plokštės yra programa Gpu-z, ten visa informacija parodys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 mėnesių...

Pala, pala... Ko jūs čia tokie apsimyžę? Mano CPU (be oc) iki 50-60 laipsnių (100% naudojant) kala, tai pagal jūsų išmislus, turėjo jau prieš 3 metus pasitaškyt :D... Na, padarius OC (pridėjau ~0.35GHz (stabile)), kaista iki 80 laipsnių, na ir taip jau daugiau nei pusė metų, bet problemų iš techninės pusės - jokių... Kiek domėjausi, tai maksimali normalaus stacionaraus PC temp. yra 90-100 laipsnių, tad galit būt tiek atsipūtę, tiek pripūtę... Pasirūpini jog BIOS išjungtų PC ties 85 laipsnių temp. ir gali būt ramus... BTW, didelių greičio skirtumų nejaučiu (AMD Athlon X4 640 3.00 GHz + 0.35 = 3.35GHz...). Galvoju apie aukštesnio lygio aušinimo sistemą, bei naujas OC galimybes...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pala, pala... Ko jūs čia tokie apsimyžę? Mano CPU (be oc) iki 50-60 laipsnių (100% naudojant) kala, tai pagal jūsų išmislus, turėjo jau prieš 3 metus pasitaškyt :D... Na, padarius OC (pridėjau ~0.35GHz (stabile)), kaista iki 80 laipsnių, na ir taip jau daugiau nei pusė metų, bet problemų iš techninės pusės - jokių... Kiek domėjausi, tai maksimali normalaus stacionaraus PC temp. yra 90-100 laipsnių, tad galit būt tiek atsipūtę, tiek pripūtę... Pasirūpini jog BIOS išjungtų PC ties 85 laipsnių temp. ir gali būt ramus... BTW, didelių greičio skirtumų nejaučiu (AMD Athlon X4 640 3.00 GHz + 0.35 = 3.35GHz...). Galvoju apie aukštesnio lygio aušinimo sistemą, bei naujas OC galimybes...

Nu tai iš 300mhz nėr ko tikėtis, abejoju ar verta taip karštai laikyt cpu, dėl nejaučiamo OC.

Galėtum nusipirkt ką nors panašaus į hyper 212 evo, temperatūros bus žymiai mažesnės lyginant su stockiniu cooleriu, tai galėtum dar šiek tiek išspaust.

Redaguota , nario davoleh
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pala, pala... Ko jūs čia tokie apsimyžę? Mano CPU (be oc) iki 50-60 laipsnių (100% naudojant) kala, tai pagal jūsų išmislus, turėjo jau prieš 3 metus pasitaškyt :D... Na, padarius OC (pridėjau ~0.35GHz (stabile)), kaista iki 80 laipsnių, na ir taip jau daugiau nei pusė metų, bet problemų iš techninės pusės - jokių... Kiek domėjausi, tai maksimali normalaus stacionaraus PC temp. yra 90-100 laipsnių, tad galit būt tiek atsipūtę, tiek pripūtę... Pasirūpini jog BIOS išjungtų PC ties 85 laipsnių temp. ir gali būt ramus... BTW, didelių greičio skirtumų nejaučiu (AMD Athlon X4 640 3.00 GHz + 0.35 = 3.35GHz...). Galvoju apie aukštesnio lygio aušinimo sistemą, bei naujas OC galimybes...

90c jau pradeda svilti. Numesk linką kur domėjaisi, kad 90-100c gali būt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3704 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...