luxas92

Need Help. Atsidėkoju +R3P

Recommended Posts

Sveiki! Taigi, turiu problemėlę. Gavau naują pc, viskas čiki, atvarė draugelis, norėjo NBA pakapot. Nu ką, atsisiunčiau, pasileidžiu su deamons tool, viskas čiki. Pažaidžiam, ir sugalvojau eit unmount. Žaidimas unmountindas begalybę laiko, tiksliau be galo. Bandžiau per My Computer ejectint, irgi nieko. O kas svarbiausia, sugalvojom varyt į lauką, paspaudžiau shut down, rodo logingoff ir taip ilgai ilgai, gryžau iš lauko po 2val ir vistiek dar loging off buvo. Tai nesupratau. Bandžiau ištrint, perrašyt deamons tool, nei išsitrina, nei perrašo, paspaudi unistal ir dingsta programa, jungi per naujo, rodo tipo kad vyksta trinimas, task manegeryje ir bar'e nieko nerodo. Skanavau NBA, be virusų. Tai kame bėdos? Tikrai labai reikia pagalbos!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Išjunk pc su knopke kur yra įjungti pc palaikyk ir turi išsijungti o vėliau po 10/20 minučių įjunk kompiųteri ir neleisk nba nei deamon tools ir ištrink ir iš kitur atsisiūsk deamon tools tūrėtų padėti. ;) Sėkmės.

Su knopke vakar isjungiau, isjungiau dar is maiteko, razetes, siandien dabar tas pats, nenaudoju ju tai nieko, bet vistiek yra tie nba diskai.

Nemoki patariu net nesisiūst :D

?

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Kam ji unmountinti? Netrugdo gi,o kitą atvaizdą uždėsi lengvai.

Kitą tą atvaizdą ar diską kaip jis ten sakitos, nu žodžiu slotą įdėjau ir kitą nbą, ir ta dedi unmount tas pats gaunas..

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Problema yra bugintas daemon tools.

Parsisūst jį galima nemokamai iš jų svetainės lite versija.

http://www.daemon-to...dtLite#features

O dabar dėl programos, per task manager bandyk išjungti daemon tools programa, ir vėliau vėl įjungti, jeigu tas pats, bandykite ištrint programa, kadangi visi jūsų virtualūs diskai dings, ir parsisiūskite programa iš kūrėjo puslapio, žinoma FREE versija.

Redaguota , nario Solo

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

  • eneba
  • eneba
  • eneba  • SuperGames programele
  • SuperGames programele