andrisb

Naujas tinklalapis apie Windows phone

Recommended Posts

Jei turi WP telefoną arba domiesi Windows Phone Operacine Sistema šis puslapis kaip tik tau. Čia rasi Windows Phone naujienas, naujų telefonų apžvalgas ir testus. Taip pat išsamius žaidimų ir programų aprašymus. http://www.Wplietuva.us.lt Facebook: https://www.facebook...563674047029463 Like :D

Redaguota , nario andrisb
 • Teigiamai 3

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

  • Parašė Berniokas TV
   Sveiki, palaikom, pakomentuojam pasižiurime video! ❤️ Pirmas mano editas, kelsiu įvairius žaidimus kaip žaidžiu. Tad spustelk like, pakomentuok ir prisijunk prie Berniokas TV!!
    
   Geros likusios visiems dienos:)) ❤️
    
    
  • Parašė taki
   Pradžia: birželio 25 d.  Pabaiga: liepos 9 d.  
   Turim naują Steam profilio dizainą: https://steamcommunity.com/my ir naujas redagavimo galimybes: https://steamcommunity.com/my/edit/info -5 Eur nuolaida yra taikoma 30+ Eur žaidimų krepšeliui (TIK vienam kartui) Turim taškų sistemą: https://store.steampowered.com/points/shop už taškus galima nusipirkti labai daug ką (pvž. auksinį profilio dizainą, 5,000 taškų, bet kokį Steam background arba emoticon iš tų žaidimų, kurie yra Steam library ir t.t.). +112 taškų už kievieną 1€ https://store.steampowered.com/points/howitworks +100 taškų už Awards Awards badge:    Nemokamas Sticker:  +1 Steam Summer Sale kortelė iš https://store.steampowered.com/explore/  Steam Summer Sale 2020 badges, cards, emoticons, backgrounds ..: https://www.steamcardexchange.net/index.php?gamepage-appid-1343890 --------------------
   Steam diskusijos: https://www.reddit.com/r/Steam/ Steam deals: https://www.reddit.com/r/steamdeals/ Ar verta pirkti žaidimą? : https://www.reddit.com/r/ShouldIbuythisgame/ Steam pagalbos forumas: https://steamcommunity.com/discussions/forum/1/ --------------------------
   Steam refunds - nepatikus žaidimui, galima susigrąžinti pinigus į Steam Wallet arba į banką. Su Steam refund patariu nepiktnaudžiauti, nes Steam Support gali atimti teisę tuo naudotis. 3-4 refunds yra saugus variantas, po to gausite įspėjimus, tokius kaip You’ve requested a significant number of refunds recently. Please keep in mind that refunds are not a method for trying out games. If we think the refund system is being misused we’ll decline to grant future refunds.
  • Parašė Marijooona
   Sveiki, 
   Daug prisiskaičiau bet niekaip neišsirenku. Ieškau laptopo darbui, kartais žaidimams, filmams, žodžiu universalaus. 
   Kolkas renkuosi iš:
   http://www.skytech.lt/90nb0mp5m06950-asus-zenbook-ux433flc-royal-blue-fhd-1920x1080-matt-intel-core-i7-p-476777.html
   http://www.skytech.lt/81sx00n8mx-lenovo-legion-y540-156fhdi79750h16gb512ssdgtx1660ti6gbw10fi-p-494782.html
   Ar verta rinktis tokius ar geriu kokį thinkbook ar išvis i5?
  • Parašė Adomas J.
   Kinijos Komunistų Partija (KKP) uždraudė žaisti savo gyventojams su žaidėjais iš kitų šalių, paprastas rašymas kitam žaidėjui iš užsienio irgi dabar yra uždraustas.
   Populiarus Nintendo Switch žaidimas Animal Crossing kuriame galėjote susikurti savo namus ir žaisti su mielais gyvūnais irgi yra dabar uždraustas Kinijos valdžios.
   Taivano naujienų portalas "Taiwan News" pranešė jog daug žaidėjų išreiškė didelį pasipiktinimą Kinijos Komunistų Partija prisijungdami prie Animal Crossing žaidimo ir kurdami satyrinį turinį kuriuo išreiškia nepasitenkinimą Kinijos valdžiai kuri negali sukontroliuoti koronaviruso.
   Nauji Kinijos išleisti įstatymai taip pat draudžia žaidimuose marus ir zombius,tokius dalykus kaip žemėlapių redagavimą, role-play bei sąjungų organizavimą žaidimuose. Apačioje nurodyti dalykai yra draudžiami žaidimuose Kinijoje.
   Marai Zombiai Žemėlapių redagavimas Role-play Organizacijos/Klanai/Sąjungos Įstatymai kuriuos išleido Kinijos valdžia žaidimams:
   Internetiniuose žaidimuose: Draudžiama žaidėjams iš Kinijos žaisti su kitais žaidėjais viso pasaulio serveriuose. Priežiūra jog būtų laikomasi įstatymų: Kinijos valdžia stebės VISUS vieno žaidėjo internetinius žaidimus Žaidimų komendanto valanda: KKP priėmė griežtą įstatymą kuriame įvedą žaidimų komendanto valandą tiems kuriems nėra 18 draudžia žaisti po 23 valandos. Sumos pinigų kuriuos Kinijos žaidėjai galės išleisti ant žaidimų daiktų sumažintos.  
 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba • SuperGames programele
 • SuperGames programele