Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Neatpažintas skraidantis objektas vėlų praėjusio trečiadienio vakarą sutrikdė oro eismą virš Kinijos Džedziango provincijos sostinės Hangdžou. Apie tai vakar informavo Džedziango municipalinė vyriausybė. Oficialiame pranešime teigiama, kad Xiaoshano oro uostas buvo uždarytas po to, kai apie 9 valandą vakaro danguje virš miesto buvo pastebėtas NSO.

Oro uosto atstovų teigimu, dėl šio įvykio lėktuvų skrydžiai buvo nukreipti į kaimyninius Ningbo ir Wuxi miestus. Xiaoshano oro uostas jau atidarytas, jis dirba normaliu režimu. Daugiau įvykių aplinkybių bus atskleista atlikus oficialų tyrimą, teigiama pranešime. Įvykio liudininkų padarytose nuotraukose matyti danguje kybantis ir stiprią šviesą skleidžiantis stačiakampis objektas. Per visą jo ilgį matyti šviečiantys taškai, primenantys iliuminatorius.

500x_chinaufo1.jpg

Pirmasis NSO danguje pastebėjo oro uosto dispečeris, stebėjęs besileidžiantį lėktuvą. Apie tai jis pranešė pamainos viršininkui, o šis savo ruožtu priėmė sprendimą uždaryti oro uostą. Ekspertai ragina palaukti oficialaus tyrimo išvadų ir pernelyg nepasikliauti internete pasirodžiusiomis šio įvykio liudininkų nuotraukomis. Xiaoshano oro uosto atstovai patvirtino, kad NSO galėjo matyti ir kai kurių lėktuvų keleiviai bei apylinkėse gyvenantys žmonės. Kai kurie šaltiniai jau dabar teigia, jog danguje pastebėtas neatpažintas skraidantis objektas susijęs su Kinijos karinėmis pajėgomis, tačiau šalies pareigūnai to dar nepripažino oficialia. Daugiau apie incidentą žiūrėkite tolesniame video.

[youtubecom]http://www.youtube.com/watch?v=Ntb0brXp5tA&feature=player_embedded#![/youtubecom]

Kol Kinija aiškinasi netradicinio įvykio priežastys, mūsų skaitytojas pranešė, jog labai panašus objektas į jau aprašytą NSO pasirodė ir prie Šiaulių. Redakcijai laišką parašęs Artūras tvirtina, jog 2010-07-12 22:11 laiku Šiaulių miesto pakraštyje danguje pamatė du stačiakampius švytinčius objektus. Jie visiškai atitiko objektus, pasirodžiusius Kinijoje. Pasirodžius objektams, po labai trumpo laiko į įvykio vietą atskrido du NATO naikintuvai. Objektai slandė ore skrisdami be jokios trajektorijos, bet kai link jų pusės artėjo naikintuvai (atstumas nuo naikintuvu iki objektu ~5km), nežinomi objektai staigiai išsiskirstė į šalis.

Deja, Artūras neturėjo galimybės nufotografuoti/nufilmuoti įvykį, tad tenka pasikliauti jo pasakojimu. Galbūt šį įvykį bus matę ir daugiau skaitytojų ir gal net jiems pavyko užfiksuoti šiuos objektus?

chucknorrisz.gif
Kas kinijoje vyksta netikiu, nes jie tokias turi technologijas, kad jiems juokas toki padaryti effektuka.

Kinija nk gero neturi... Japonija va jie tai jo ,o be to km jiems daryt ta efekta ir dar poto uzdaryt orouosta ,butu jie padare ,butu jokio orouosto neuzdare...

Kaiptik kinija daugiau technologiju uz japonija turi...o taip padare gal pacia oro uosto valdzia,kad pritraukti demesio ar kazka pns..

Labai lievi paaiskinimai,karta su draugai budami Zvaigzdziu observatorijoi,mums aiskino,bei rode fotografijas,vienoje buvo lanasus objektas i lekste,mums paaiskino kas tenais buvo,pasirodo danguje yra atspindintis sviesia,arba bet kokia blyske sviesa,sluoksnis.O kodel atsispindejo,tai tik todel,nes Lempos,svieciant skleidzia blyske sviesa,o danguje tai atsipindi,ir atrodo,kad kokia tenais lekste.

Didžiausias žaidimų forumas Lietuvoje - http://www.supergames.lt/

Kas kinijoje vyksta netikiu, nes jie tokias turi technologijas, kad jiems juokas toki padaryti effektuka.

Kinija nk gero neturi... Japonija va jie tai jo ,o be to km jiems daryt ta efekta ir dar poto uzdaryt orouosta ,butu jie padare ,butu jokio orouosto neuzdare...

Kaiptik kinija daugiau technologiju uz japonija turi...o taip padare gal pacia oro uosto valdzia,kad pritraukti demesio ar kazka pns..

Japonija daugiausiai visokių technologijų turi, taigi robotus išrado. o kinai ? Made in China. Kaip manai, kodėl Japonija yra pagal ekonomiką pirma ?
Kas kinijoje vyksta netikiu, nes jie tokias turi technologijas, kad jiems juokas toki padaryti effektuka.

Kinija nk gero neturi... Japonija va jie tai jo ,o be to km jiems daryt ta efekta ir dar poto uzdaryt orouosta ,butu jie padare ,butu jokio orouosto neuzdare...

Kaiptik kinija daugiau technologiju uz japonija turi...o taip padare gal pacia oro uosto valdzia,kad pritraukti demesio ar kazka pns..

Nepyk ,bet you fail ;D ,kinija niekada netures daugiau uz japonija technologiju ,beto kinai vien delto neturtingi nes pasjuos zmoniu dahuja...

Kas kinijoje vyksta netikiu, nes jie tokias turi technologijas, kad jiems juokas toki padaryti effektuka.

Kinija nk gero neturi... Japonija va jie tai jo ,o be to km jiems daryt ta efekta ir dar poto uzdaryt orouosta ,butu jie padare ,butu jokio orouosto neuzdare...

Kaiptik kinija daugiau technologiju uz japonija turi...o taip padare gal pacia oro uosto valdzia,kad pritraukti demesio ar kazka pns..

Japonija daugiausiai visokių technologijų turi, taigi robotus išrado. o kinai ? Made in China. Kaip manai, kodėl Japonija yra pagal ekonomiką pirma ?

made in china nk nereiskia,nes is kinijos veza viska pigiai nes jai vestu kanors brangesnio ir ydomesnio lietuviai tiesiog neypirktu...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5803 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...