Peršokti į turinį

Mano "Super" gfx galerija


Res_Don

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5019 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 42
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

:help: trinkit tema geriau sudegink pc arba ps istrink :D

dar karta kartoju kad cia mano pirmieji 5 darbai...tu supranti kad as pirma kart ps ysijungiau,nu seniau turejau ps bet nesinaudodavau...

tai nedek jai pirmi darbai ar paciam smagu ? kai kritikoja geriau pre tutu pasedek ir tada ce dabar nera ka nedgi kritikoti kiti su paint tokius padarytu... geriau patubulek ir tada dek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:help: trinkit tema geriau sudegink pc arba ps istrink :D

dar karta kartoju kad cia mano pirmieji 5 darbai...tu supranti kad as pirma kart ps ysijungiau,nu seniau turejau ps bet nesinaudodavau...

tai nedek jai pirmi darbai ar paciam smagu ? kai kritikoja geriau pre tutu pasedek ir tada ce dabar nera ka nedgi kritikoti kiti su paint tokius padarytu... geriau patubulek ir tada dek.

pz...dabar tu man pradesi aiskint ka cia mest ka ne...a noriu gal galerija nuo 1mo darbo daryt,kiek padarysiu darbu tiek ymesiu,negalvok kad ir liks cia tie 5...veliau bus geriau,o kritika siaip nera jau lb blogai kai kritika pamokanti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:help: trinkit tema geriau sudegink pc arba ps istrink :D

dar karta kartoju kad cia mano pirmieji 5 darbai...tu supranti kad as pirma kart ps ysijungiau,nu seniau turejau ps bet nesinaudodavau...

tai nedek jai pirmi darbai ar paciam smagu ? kai kritikoja geriau pre tutu pasedek ir tada ce dabar nera ka nedgi kritikoti kiti su paint tokius padarytu... geriau patubulek ir tada dek.

Šiaip,jam ir reikėtų kritikos,žinoma,jis iš klaidų gali mokintis,o nereikia užsipulti,kad išviso čia nedėtų

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5019 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...