Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Kaip užblokuoti savo draugės (o) LABAS kortelę ir gauti jo SMS


Edvinas_Strik

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pas mus Šiauliuose yra toks prekybos centras "saulės miestas" ir jame yra labas tinklo visokios paslaugos. Taigi nuėjau į tą saloną, ir sakau kad pamečiau kortele ir noriu kad užblokuotų mano senąją ir duotų naują.

Neprašė jokiu prisijungimu nieko, paklausė koks mano numeris (pasakiau drauges) ir kiek apytikslei turėjau numeriu. Pasakiau bet kokį į galva šovusį skaičių ir viskas. Susimokėjau 2lt už naująją kortele ir viskas. Senoji mano drauges kortele jau nebeveikė. O visi sms ėjo į ana kortele kuria katik pasiėmiau nes numeris išlieka tas pats. Ir fsio. Užgaudžiau kad mano mergina yra man neištikima..

Tikiuosi gal kam padėsiu panašiu reikalu.. Aišku galima prikolinti šiuo būdu užblokuoti draugų kortas ir t.t, bet nepamirškit kad krentant į minusą 2 litais...

P.S veikai tik LABAS tinke :)

PAMOKA NE MANO AŠ TIK JĄ PLATINU.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi vienas forumo narys pasiskundė dėl to kad pavadinau jį „Gėjum" ir pasiskundė adminams bei užblokavo mano Solo acc, tenka rašyt iš kito >_<

Anyway eina tokį prikola padaryt padarius sync su telu, bei naudojus kažkokia turbūt programa, bent taip pažystamui buvau dares, kai jam skambina - skambina ir man, kai jam parašo, parašo ir man, bet tai turbūt galima tik per Iphone, arba android.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kadangi vienas forumo narys pasiskundė dėl to kad pavadinau jį „Gėjum" ir pasiskundė adminams bei užblokavo mano Solo acc, tenka rašyt iš kito >_<

Anyway eina tokį prikola padaryt padarius sync su telu, bei naudojus kažkokia turbūt programa, bent taip pažystamui buvau dares, kai jam skambina - skambina ir man, kai jam parašo, parašo ir man, bet tai turbūt galima tik per Iphone, arba android.

Pasakė žmogus su 1 pranešimu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pasakė žmogus su 1 pranešimu.

Jau dvėjais. :D

Kadangi vienas forumo narys pasiskundė dėl to kad pavadinau jį „Gėjum" ir pasiskundė adminams bei užblokavo mano Solo acc, tenka rašyt iš kito >_<

Anyway eina tokį prikola padaryt padarius sync su telu, bei naudojus kažkokia turbūt programa, bent taip pažystamui buvau dares, kai jam skambina - skambina ir man, kai jam parašo, parašo ir man, bet tai turbūt galima tik per Iphone, arba android.

Bet kaip rašiau jo kortelę užblokuoją ir gauni naują su jo nr už du litus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet jis gali nueiti y ta salona bitės ir paprašyti naujos kortelės, ir taip taps multi įtarimai, na man mano dalykas geresnis :D Bet čia kaip kam.

bet per kažkiek laiko gausi visus savo panelės gaunamus sms ir greit išsiaiškinsi ar ji tau ištikima :D. geriausia daryti kaip draugė(as) išvykus(ęs)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

bet per kažkiek laiko gausi visus savo panelės gaunamus sms ir greit išsiaiškinsi ar ji tau ištikima :D. geriausia daryti kaip draugė(as) išvykus(ęs)

Aš tau sakiau kaip >_<

Kaip padarai sync tarp dviejų telefonų, tu gauni to telefono sms ir skambučius, nebent tu kalbi apie būtajį laika.

Bei galima naudoti su androdais ir chromu tokį dalykutį kurį praeita savaite buvau išbandes.

http://www.hongkiat....ive-sms-chrome/

Redaguota , nario TheEimantux
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3894 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...