Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

GTA V Official trailer


Maxis.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Prasideda xDDD, atsiras žaidimas, prasidės vaikų verkimai, kad nieko gero nėra, viska matė per trailer'ius, nieko naujo, viskas taspats.

Tu debilas ar tik tokiu apsimeti? Kur parašyta kad aš verkiu? Tiesiog sakau kad šitas traileris nieko neparodė naujo, kadangi senesniuose traileriuose jau visi pagrindai aprodyti. Truputį galvą pasigydyk.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu debilas ar tik tokiu apsimeti? Kur parašyta kad aš verkiu? Tiesiog sakau kad šitas traileris nieko neparodė naujo, kadangi senesniuose traileriuose jau visi pagrindai aprodyti. Truputį galvą pasigydyk.

Aš aš kalbu apie tave xDD? kur parašytas nick'as "Banas"? Galvą čia tik tau reiktų pasigydyti, ir akių regėjimą biški pasitrink sampo auka

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gražu, minusas kad nėra parašyta PC :( daug vėliau manau pasirodys pc platformai.

Nėra parašyta PC nes ant PC ne Rugsėjo 17 išleidžia.

Beje, čia man vienam ar ir kitiems, kuo daugiau aš tų trailerių ar gameplay žiūriu, tuo mažiau man jo norisi. Žinau, keista, bet man taip yra kažkodėl. :|

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3884 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...