Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pasiūlykite planšetę


archyvasg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi nusipirkau Sony Xperia Z, ir liko 260LT, tai pamaniau reikia dar nusipirkti planšetę, ir nežinau kokią rinktis, esu nusižiūrėjąs pora, jas pateiksiu vėliau. Šiaip norėčiau planšetės, minimum su 7 colių ekranu, aišku būtų pliusas, jog būtų su kamera. Planšetę naudosiu įvairiai tiek žaidimams, tiek mokslams. Tad siūlykite planšetes, bet kainos tegul neviršija 300LT.

Mano nužiūrėtos

Prašau jokių OFF-TOPIC kaip - Turi Xperia Z, kam tau planšetė? - Taupykis ir pirk geresnę.

Kiekvienas pasiūlymas gauna +R3P.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nenori tokiu pažiūrėti aš turiu rekomenduoju ir tau http://www.kilobaita...*Myliu SuperGames.lt*?CatID=PL_626

Tai, kad čia sąrašas, o ne konkreti planšetė.

Asus transformer pad TF300T

Pats turiu neturiu jokiu nusiskundimu , tegra vaizdo plokste velka visus zaidimus.

Tai, kad jos kaina ne 300LT, skaityti gal galėtum, ką parašiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

2- Nes

Procesoriaus Greitis 1.2Ghz (pas kitus 1 Ghz)

Kaina irgi nebloga todel pirk kol gali ;)

ne nuo skaičių priklauso. http://www.kilobaitas.lt/Plansetiniai_(Tablet)/Prestigio/PRESTIGIO_MultiPad_70_Ultra_/PMP3670B_WH/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_626&ID=508518 geras variantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Padevėtą Samsung Note 10.1

Turiu, tai puikus dalykas viskam :D Velka GTA3 Ant hight Be laggo

Hmm, noriu naujo, nes gali būti, jog suges pačią pirmą dieną.

ne nuo skaičių priklauso. http://www.kilobaita...L_626&ID=508518 geras variantas.

Tikrai gan geras, ir manau geresnis už mano išvardintus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Įsikišiu, kad už tokią kainą žaidimams nieko gero negausi. Turiu prestigio 3370b už 350lt ir tik silpnesnius žaidimus traukia. Naujo nepažaisi nieko. Nebent taip jau nori turėti nenaudojamą daiktą namuose.

Tai, aš mokslui jį labiau pirkčiau, nes su Xperia Z, tai tik 5 colių ekranas, ir nelabai ten ką gero su juo padarysi, tai su juo tik žaidžiu, ir naudoju jį kaip telefoną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3820 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...