Peršokti į turinį

Iš kur galima atisiusti ?


GooDFgk

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Mano manymu, apgailėtinai atrodo tai, kai žmonės aklai leidžia pinigus ant visko, ką po savaitės ar mėnesio numes šalin. Tikiuosi supratai, ką turiu omenį.

Taip tai yra tiesa pinigai žaidimams leisti yra nesamonė, gyvenime mums jo neprireiks nebent busim geimeriais. Aš pvz.: ji pirkau kad jis man patinka, torrent nelabai yra kiek žiūrėjau normalaus online, ir kai man nėra ką veikt sulošiu su draugais iš pinigu :_)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip tai yra tiesa pinigai žaidimams leisti yra nesamonė, gyvenime mums jo neprireiks nebent busim geimeriais. Aš pvz.: ji pirkau kad jis man patinka, torrent nelabai yra kiek žiūrėjau normalaus online, ir kai man nėra ką veikt sulošiu su draugais iš pinigu :_)

Man tai leisti ant žaidimu yra smagiau negu leisti ant tarkim kokio valgio ką nesuvalgysi vistiek bus taspats

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Man tai leisti ant žaidimu yra smagiau negu leisti ant tarkim kokio valgio ką nesuvalgysi vistiek bus taspats

Nesupratau ką tu čia parašei... Na supratau tokią nesąmonę, kad kam leisti pinigus ant maisto, jeigu jį suvalgysi ir jo nebebus, tai geriau leisti ant žaidimo? Jeigu teisingai tave supratau, tai tau su galvą negerai... Maistą nusipirksi, suvalgysi ir laimingas bei sveikas gyvensi toliau, o žaidimą nusipirksi, pradėsi nolifint'i, suprastės rega, prasidės ligos ir tu nutukęs apsiriebalavęs sėdėsi.

Redaguota , nario Black_Ghost / The_Hitman
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesupratau ką tu čia parašei... Na supratau tokią nesąmonę, kad kam leisti pinigus ant maisto, jeigu jį suvalgysi ir jo nebebus, tai geriau leisti ant žaidimo? Jeigu teisingai tave supratau, tai tau su galvą negerai... Maistą nusipirksi, suvalgysi ir laimingas bei sveikas gyvensi toliau, o žaidimą nusipirksi, pradėsi nolifint'i, suprastės rega, prasidės ligos ir tu nutukęs apsiriebalavęs sėdėsi.

Manau jis norėjo pasakyt kad maistas jam gali buti kaip šokolodukas manijos, čipsai, cola, sprite ir t.t. nesveiki maistai kaip mcdonald ir t.t. ir jis neleidžia ant tokiu pinigu jei ant kažkokia dešreliu, šašlikams gal ir negaila bet saldainiams jis neleidžia Lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nesupratau ką tu čia parašei... Na supratau tokią nesąmonę, kad kam leisti pinigus ant maisto, jeigu jį suvalgysi ir jo nebebus, tai geriau leisti ant žaidimo? Jeigu teisingai tave supratau, tai tau su galvą negerai... Maistą nusipirksi, suvalgysi ir laimingas bei sveikas gyvensi toliau, o žaidimą nusipirksi, pradėsi nolifint'i, suprastės rega, prasidės ligos ir tu nutukęs apsiriebalavęs sėdėsi.

Oh yeah nebežaisiu daugiau aš tada žaidimu ir leisiu pinigus tiktais ant maisto apsirebaluosiu ir vistiek ligos prasidės taip ar anaip nolifint ir taip neišeis nes mokykla treniruotes pamokos ir nolifo mažai beje turiu klaseje noliferi tai su juo rega viskas gerai nenešioja akiniu taip kaip skaitantis knygas asmenis

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne dėl to perku žaidimus, Jūs pagalvokite jei visi žmonės siųsis iš Torrentų tai visos žaidimų kompanijos tiesiog bankrutuos :). Galvot jiems nereikia pinigų sukurti žaidimą ? Jiems tai kainuoja milijonai. Žinoma aš nesakau, kad reikia pulti pirkti norimą žaidimą, aš pirmiausia atsiunčiu iš Torrent pažaidžiu 2-4 dienas ir jei patinka perku :).

Redaguota , nario Kumpis
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3784 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...