Peršokti į turinį

Survival namas,paprastas...


HeLiUx:*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Bet tas promc visur *Myliu SuperGames.lt* nesamones rašo norėtčiau išgirst to vaiko balseli *Myliu SuperGames.lt*... lopo *Myliu SuperGames.lt* freepostin sugalvojo vaikas

-nrml galėjai pasistenkt 6/10

Man tai p.x tik tėma atgaivinėja :D , tik vidau neirengiau nes neismanau ką daryt ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pirma nobus ištrink ereli o tada rodikis viešumoje,( mcslime.ax.lt = šū-do kruva ) pagrindinis adminas buvo kvailys ir liks toks pat ... speju viso serverio ekonomika jau sup-ista visi turi visa kas geriausia, o žinai kodel ? nes tame serverije žaidzia tokie nevykeliai kaip tu, kurie tik nodus programa moka naudotis ir gadina visa serva kuris ir taip suknistas. Patarčiau tau dingt iš to serverio nes greitu metu jis bus nulaužtas werso1...

Redaguota , nario sileik
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pirma nobus ištrink ereli o tada rodikis viešumoje,( mcslime.ax.lt = šū-do kruva ) pagrindinis adminas buvo kvailys ir liks toks pat ... speju viso serverio ekonomika jau sup-ista visi turi visa kas geriausia, o žinai kodel ? nes tame serverije žaidzia tokie nevykeliai kaip tu, kurie tik nodus programa moka naudotis ir gadina visa serva kuris ir taip suknistas. Patarčiau tau dingt iš to serverio nes greitu metu jis bus nulaužtas werso1...

Tu *Myliu SuperGames.lt* lysk po lapais, ne tau sprest apie žmonės. Laužėjai bled atsirado.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

pirma nobus ištrink ereli o tada rodikis viešumoje,( mcslime.ax.lt = šū-do kruva ) pagrindinis adminas buvo kvailys ir liks toks pat ... speju viso serverio ekonomika jau sup-ista visi turi visa kas geriausia, o žinai kodel ? nes tame serverije žaidzia tokie nevykeliai kaip tu, kurie tik nodus programa moka naudotis ir gadina visa serva kuris ir taip suknistas. Patarčiau tau dingt iš to serverio nes greitu metu jis bus nulaužtas werso1...

Slydes pankas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Statykit, stenkitės, kniskitės... Greitai nieko ten neliks, nesvarbu ar serverį nulaušiu aš, ar wersas tuo užsiims, o gal vieną diena serveris tiesiog išsijungs, taigi, kaip žinia serverio dabartinis savininkas jo įjungt po to kai į ramdisk įkėliau, nelabai moka, taigi daug nereikia jog jis palūžtų...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

kaip sakoma ''duok durniui kelia''

Durnius tik tu tarp mūsų :)

Statykit, stenkitės, kniskitės... Greitai nieko ten neliks, nesvarbu ar serverį nulaušiu aš, ar wersas tuo užsiims, o gal vieną diena serveris tiesiog išsijungs, taigi, kaip žinia serverio dabartinis savininkas jo įjungt po to kai į ramdisk įkėliau, nelabai moka, taigi daug nereikia jog jis palūžtų...

Tipo man įdomų,tegul,aš ten tik žaidžiau :)

Redaguota , nario »He๖ۣۜζixaﮎ ツ
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Statykit, stenkitės, kniskitės... Greitai nieko ten neliks, nesvarbu ar serverį nulaušiu aš, ar wersas tuo užsiims, o gal vieną diena serveris tiesiog išsijungs, taigi, kaip žinia serverio dabartinis savininkas jo įjungt po to kai į ramdisk įkėliau, nelabai moka, taigi daug nereikia jog jis palūžtų...

aik tu nachuj hackeris, pizdec :o

viskas bijau, nenuhackink manęs :DDDDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3873 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...