Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Galiu paremt minecraft serveri 20/30lt bet reikia kad butu tikrai geras/unikalus


SAMP-ER

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi kaip matot as jums siulau save kaip remeja isirinksiu viena minecraft serveri kuri paremsiu 20/30lt

taip kad serveriu IP: metat zemiau ir prasau debilai, ar dar kokie nerasykit nes man jusu nuomone visiskai neidomi.

Koks turetu buti serveris kuri tikrai remciau.

1.Spawn turetu buti grazus patogus zaidejams o ne griozdiskas

2. turetu buti plotai/factions/pvp/minigames arba survival games.

3.savininkas turetu buti geras, suprantantis, padedantis

4.tuo labiau turetu buti priziuretojai

kad serverije nebutu cheateriu/hackeriu/modu

nu va tai man atrodo kad kaip zmogus norintis paremti serveri uz tokia suma tikrai nedaug prasau ;)

P.S rasot ce arba skype: saimiz99

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

*Myliu SuperGames.lt* -32 REP turetum isvis tylet :D o jusu man nuomone neidomi jug parasiau *Myliu SuperGames.lt* sukos jus *Myliu SuperGames.lt* nerasykit primeta ce kietus kad +REP ten belekiek turi tj aisku kaip ten netures diena is dienos prie pc sedi laido riteriai *Myliu SuperGames.lt* :D

Kokia graudi istorija? Tikriausiai tavo tėvai pastoviai ją kartoja, kai tik tave pamato, dėl to taip gerai ir sugebėjai įsimint? Jei nori remt serverius tomis kapeikomis, tai eik ir remk, nereikia kurt tų vaikiškų temų ir šiukšlinant forumą tikėtis jog atsiras kažkokia serverį turinti būtybė kuri maldaus tų tavo kapeikų... Nors pinigus šyknon visados sukišt galima, šūdservių juk pilna, tik įdomu kodėl taip primygtinai ten tų savo pinigų ir "nepasidedi"?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogui parašiau kad galiu aprodyt servery PER HAMAČHI nes mano yra Vidinis ip (tyngiu portus atidarinet), per hamačhi nes dar neturiu VPS O jis tiesiog pasake - tu *Myliu SuperGames.lt* gal debilas su hamachi visu pirma tik zmones ateis visu antra niekas neina i ta supista hamchi o visu trecia su tokiais vaikais kaip tu neprasidedu

:) Su tokiais manau net neverta prasidet.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Žmogui parašiau kad galiu aprodyt servery PER HAMAČHI nes mano yra Vidinis ip (tyngiu portus atidarinet), per hamačhi nes dar neturiu VPS O jis tiesiog pasake - tu *Myliu SuperGames.lt* gal debilas su hamachi visu pirma tik zmones ateis visu antra niekas neina i ta supista hamchi o visu trecia su tokiais vaikais kaip tu neprasidedu

:) Su tokiais manau net neverta prasidet.

Portų atidarymas nepadės, tai nepadaro IP'u išoriniu. Just saying.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3906 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...