Peršokti į turinį

UAB Henrio ir Mokinuko kioskas (UAB HIMK)


Henris

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Atsakymų 115
  • Sukurta
  • Paskutinis pranešimas

Top rašytojai šioje temoje

Top rašytojai šioje temoje

Tema:HTML

Dydis:130x130

Užrašas:Baseuse

Pabandyk dėti tekste tokias šviesesnės raidės arba kaip Dixie's tekste :) Jeigu bus per sunku gali nedaryti... ;)

Atleisk bet gal gali numest HTML avataro pavyzdį? :D nes nelabai daeina. :D

Ką reiškia HTML tai aš žinau tik HTML- Hyper text mark language ar kažkas tai tokia , bet kaip tai susiję su avatarais ? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tema:HTML

Dydis:130x130

Užrašas:Baseuse

Pabandyk dėti tekste tokias šviesesnės raidės arba kaip Dixie's tekste :) Jeigu bus per sunku gali nedaryti... ;)

Atleisk bet gal gali numest HTML avataro pavyzdį? :D nes nelabai daeina. :D

Ką reiškia HTML tai aš žinau tik HTML- Hyper text mark language ar kažkas tai tokia , bet kaip tai susiję su avatarais ? :D

Pabandyk tai atvaizduoti avatare ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iškart paaiškinu kodėl taip daryta :):D

Kadangi aš nesupratau ko tu norėjai o HTML yra puslapių programavimo kalbą jei taip galim pavadint taigi sumaniau html kodą įmesti į avatarą ir vietose įrašyti tavo nicką paryškinant jį kita spalva. Na dabar gal galit numest HTML avataro pavyzdžių nes čia busiu jaučiu totaliai nusivažiavęs. :D

6d7d8ff5b0dd36dcc4ee86b08490bba6108.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iškart paaiškinu kodėl taip daryta :):D

Kadangi aš nesupratau ko tu norėjai o HTML yra puslapių programavimo kalbą jei taip galim pavadint taigi sumaniau html kodą įmesti į avatarą ir vietose įrašyti tavo nicką paryškinant jį kita spalva. Na dabar gal galit numest HTML avataro pavyzdžių nes čia busiu jaučiu totaliai nusivažiavęs. :D

6d7d8ff5b0dd36dcc4ee86b08490bba6108.jpg

Ačiū toliau pasiredaguosiu,duosiu 20flt :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5002 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...