Peršokti į turinį

Procesorius! Reikia pagalbos


Fuck_You

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3913 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nu žaidimam tai jis tik kaikuriuose prilygsta i5, programose kitai, šitas stovi prie pirmūjų i7, bet vistiek TDP, elektros kiek ryja tas FX, tai paskaičiavus tai jog tu pasiemi FX vistiek pirksi cooleri +100lt tikrai nes boxinis cooleris jo ahujienai triukšmauja(teko pačiam prie jo sedėti) + psu tūrėtu imt padoresnis nes vien CPU 125w ės, kai tuo tarpu gautusi 2xi5 :D nors šiaip jei gera GPU tai nieko prieš pasimt būčiau tokį, tik va kad tas TDP labai didesnis, ir cooleri turi didesni pasimt nei 212Evo :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu man irgi nepatinka TDP ryja gerai. Jis iš tikro naudoja 100 w, bet čia su max apkrova. Tai aš max jo labai mažai sunaudosiu. O apie cooleri, tai korpusas sulaikyt kažkie jeigu geras, bet pas mane atviras :D. O šeip galvoju nesunkiai tėra pačiam cooleri pasidaryt jeigu taip baisu, oc gali 4.3 tikrai su stock. Jei nepatingi gali ir pats susikonstruoti vandeniu varomą. http://www.skelbiu.l...s-16593643.html vienas iš pavyzdžių.

P.s i5 3350p apie 55w :D

Redaguota , nario -oViXs-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3913 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...