Peršokti į turinį

Ieškau rimtų narių Kalėjimo projektui


ATLANTAS

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3872 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, supergames lankytojai. Vasaros pradžioje buvau jau paleidęs projektą ant hosto. Per kelias dienas pasiekėme 19 žaidėjų rekordą. Projektas užsidarė, nes turėjau išvykti kelios dienos po atidarymo, nepalikau žmonių kurie prižiūrėtų, todėl projektas ir užsidarė. Pamaniau, kad reiktų atnaujinti projektą rudeniui. Šiuo metu ieškau ir taisau bugus. Bandau įdiegti naujų sistemų. Vienam sunų viską daryti, todėl ieškau kelių statytojų. Pluginus tvarkyti moku pats. Taip pat moku elgtis su IPB. Aišku serveriui reiktų remėjų, jei tokių atsiras rašykit man į skype ikariam.beta1. Jei atsiras statytojų kurie norėtų prisidėti prie projekto tai rašykit man į skype. Turėsite pateikti keletą savo statyniu nuotraukų.

Serverio pagrindinis blokas:

Serverio antras blokas:

  • Teigiamai 5
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3872 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...