Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4696 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest MicﮎHeal

Puiku,puiku bet bet... nevisiems lemta žaisti šį žaidimuka nu galbūt ir rasiu įšeitį pažaisti kaip nors žaidimuka.

Guest MicﮎHeal

Geresni kompa nusipirk ir sansu turėsi.

Dabar logiškai galvojus kekviena kart pc pirktis dėl žaidimo vieno ?? logiškai pagalvok misco nieko blogo neturiu omenije bet .

Dabar logiškai galvojus kekviena kart pc pirktis dėl žaidimo vieno ?? logiškai pagalvok misco nieko blogo neturiu omenije bet .

Nu tai viena karta padoriai atsinaujink kompiuteri, dasimesk 12GB ramu, nusipirk nvidia GTX 700 vaizdo plokše, nusipirk dar Intel core I7 - 3770K procesoriu ir sedėk laimingas kokius 15 metų jeigu ne daugiau.

Galutinio rezultato dar nėra, bet iš tikrųjų galėtų skirti dėmesio ir kitiems žanrams, kurie susilaukė didelio dėmesio ankstesniuose žaidimuose. Kaip pavyzdžiui, norėčiau matyti išvystytą galimybę į roleplay žanrą oficialiai, o ne iš trečiųjų šalių modifikacijų. GTA serijų MP rėžimai yra pagarsėję galimybe perteikti realų gyvenimą savaip, todėl būtų įdomu pamatyti tokį GTA žingsnį. Tai būtų tikrai ne pirmas populiarus žaidimas, teikiantis tokią galimybę žaidėjams.

Galutinio rezultato dar nėra, bet iš tikrųjų galėtų skirti dėmesio ir kitiems žanrams, kurie susilaukė didelio dėmesio ankstesniuose žaidimuose. Kaip pavyzdžiui, norėčiau matyti išvystytą galimybę į roleplay žanrą oficialiai, o ne iš trečiųjų šalių modifikacijų. GTA serijų MP rėžimai yra pagarsėję galimybe perteikti realų gyvenimą savaip, todėl būtų įdomu pamatyti tokį GTA žingsnį. Tai būtų tikrai ne pirmas populiarus žaidimas, teikiantis tokią galimybę žaidėjams.

Atrodo nesupratai, pažėk dar kartą vaizdo iraša ir pasakyk dėl ko čia ne tas "roleplay" žaidimas ? jei žinai kas tas yra, žaidimas vaidmenimis kai atiteikia kaip tikrą gyvenimą pvž sims, taip ir čia.

(redaguota)

Kainuos 200 litų, tai ką žinau. Užteks man ir single player piratiško. :D

Nu tai viena karta padoriai atsinaujink kompiuteri, dasimesk 12GB ramu, nusipirk nvidia GTX 700 vaizdo plokše, nusipirk dar Intel core I7 - 3770K procesoriu ir sedėk laimingas kokius 15 metų jeigu ne daugiau.

Niekad nesuprantu kam pirkt 12gb, jei užtenka ir 8gb. :?

Redaguota , nario Bo.?

7f1d657af87f408184ad0da6852b802459ac03cb

 

 

 

 

R.I.P lukonic will be missed

 

 

2009-12-03 - 2016-12-29

 

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4696 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...