Peršokti į turinį

Ar normalus PC gaunas?


xpress48

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Atsimink jog tu pats rinksies kompiuterį už 2,2 gabalo nejuokinga suma visai kaip be garantijos.

Pasiimk iš kilobaito tarkim šita Kompiuteristrijų metų garantija, arba apsižvalgyk ko jie turi :)

Ne pats rinkiuos man surinks. O is to kilobaito tai neapsimoka imti. Ir kiekvienai detaliai atskriai 36 men garantijos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

CPU lievakas, Tray modelis (neduoda nei dežutes nei coolerio nei garantinio 3 metų) O aš nepigias dalis dedu, aš dedu tokias kokias apsimoka imt pagal galinguma/kaina koks tolkas mokėt už fyrma, modelį, išvaizdą, nakleikas kai perpus pigiau gaunas tokio pat galingumo dalis ? :D (nu neperpus bet esmė suprast tūrėtumet :) )

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

CPU lievakas, Tray modelis (neduoda nei dežutes nei coolerio nei garantinio 3 metų) O aš nepigias dalis dedu, aš dedu tokias kokias apsimoka imt pagal galinguma/kaina koks tolkas mokėt už fyrma, modelį, išvaizdą, nakleikas kai perpus pigiau gaunas tokio pat galingumo dalis ? :D (nu neperpus bet esmė suprast tūrėtumet :) )

Jo, dėl procesoriaus sutinku, nes bus vaizdelis kai atsiunčia plastikiniam maišelį procesorių. :D Ant tokių dalykų geriau netaupyti. Dar motininė mATX, jau geriau imti pilna ATX.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3912 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...