Peršokti į turinį

susieti puslapį su irc


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, susiekite puslapį su irc, padarykit kanalą #labusai, #labusai-cs ir panašiai, sukurkit naujų idėjų, plėskitės, o ne stovėkit vietoje su 6000 žmonių kelis metus :) reklamuokit puslapį ten, surinkit kelis naujienų rinkėjus, stiprią protingą administraciją (6-7 žmones), kuo protingesni bus adminai tuo rimčiau žiūrės į puslapį žmonės. Pritariat/nepritariat man nesvarbu, aš siūlau kaip jum plėstis, norit priimkit tai, norit atmeskit, jūsų reikalas.

Su pagarba, tuze.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, susiekite puslapį su irc, padarykit kanalą #labusai, #labusai-cs ir panašiai, sukurkit naujų idėjų, plėskitės, o ne stovėkit vietoje su 6000 žmonių kelis metus :) reklamuokit puslapį ten, surinkit kelis naujienų rinkėjus, stiprią protingą administraciją (6-7 žmones), kuo protingesni bus adminai tuo rimčiau žiūrės į puslapį žmonės. Pritariat/nepritariat man nesvarbu, aš siūlau kaip jum plėstis, norit priimkit tai, norit atmeskit, jūsų reikalas.

Su pagarba, tuze.

Sveikas, tuze,

Siūlymams/pasiūlymams aš visada teigiamai nusiteikęs ir visada juos išklausau, bet tik vertingus išpildau.

Iš tavo paminėtų pasiūlymų yra tikrai dėmesio vertas, pavyzdžiui - stipri administracija (dabar kaip tik vertinu moderatorių anketas). O IRC jau visai senoviškas dalykas (IRC tinklas pirmą kartą sukurtas 1988m - kompiuterių archeologija). Maždaug nuo 2002m IRC populiarumas Lietuvoje tik smunka ir smunka. Žmonėms, kurie užsiimtų naujienų rašymu, manau rasčiau pinigų atlygiui. Na o daugiau jokių pasiūlymų neparašei, bet aš jų turiu daug.

Ir noriu pasakyti, kad forumas tikrai nestovi vietoje, o tuo labiau 2 metus. :) Prieš maždaug dvejus su pusę metų mes turėjome tik štai tokius skaičius:

Iš viso 245 pranešimai(ų) | Iš viso 28 temos(ų) | Iš viso 54 dalyviai(ių)

Šio akimirkos skaičiai:

Iš viso 123468 pranešimai(ų) | Iš viso 16923 temos(ų) | Iš viso 6900 dalyviai(ių)

Lankomumas taip pat tikriausiai išaugęs virš 50 kartų. Kaip pavyzdį pasakysiu, kad pastaruoju metu per mėnesį mus peržiūri virš pusę milijono kartų. Dar šiais metais pakeitėme dizainą, o paskui adresą. Šiuo metu esame lankomiausias žaidimų forumas Lietuvoje. Mūsų tikslas - būti didžiausiu žaidimų tinklapiu Lietuvoje. Kas dieną parašoma šimtai pranešimų, sukuriame daugybė temų. Galėčiau vardinti ir vardinti, bet manau jau aišku, kad tikrai dvejus metus nesėdime vietoje. :)

Jeigu kas nors turit kokių minčių/idėjų kaip plėstis - rašykit jas čia arba man į AŽ, tie kas pateiks revoliucinių įdėjų gaus Draugų arba VIP statusą visam laikui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5050 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...