Recommended Posts

Fm.nPlay.lt

Gurkšnis geros muzikos.

Sveikučiai ir ačiū, kad skaitot šita tema. Skaitydami toliau sužinosite viska apie Fm.nPlay.lt

______________________________

● Informacija ●

Tai dar vienas naujas internetinis radijos projektas kuris bandys jus pralinksminti ar sudominti jus savo laidomis, bei nauja ir populeria muzika. Šiandiena 2013.08.08 yra oficialus startas ir nuo šios dienos viskas prasidės. Tai nebus vienas iš paprastų projektu kuriame bus grojama tik AutoDj ( Serverio ) leidžiama muzika, mes pasistengsime, kad kekviena valanda praeitu neveltui, o kalbant linksma tema.

______________________________

● Sistemos ●

Viena iš įdomesnių sistemų yra "Prašyk - Dainos" jūs galėsite paprašyti savo norimos dainos kuri būtų atliekama tiesiogiai per eteri, bei papildomai bus pasakomas jūsų užsakytas komentaras ( Gali būti : Sveikinimas, Palinkėjimas ). Bet norėdami parašyti daina jūs tūrėsite užsiregistruoti, bei parašyti tikslu ir aišku kūrinio atlikėja, bei pavadinima.

Taip pat netoli "Prašyk - Dainos" sistemos jūs pamatysite ir "Win7 - Radijas" tai papildoma programelė Windows 7 tūrėtojams kurie galės paprastai ir lengvai klausytis mūsų radijo darbalaukio ekrane. Dėl atsisiuntimo jums tiesiog reikės paspausti ant paveikslėlio kuris yra virš teksto.

Ateityje žadama įdiegti Top10 automatine vartotoju sistema, su kuria kekvienas vartotojas galės įdėti savo norima bei nauja ar nepasikartojančia daina ir laukti, kol kiti vartotojai balsuos už paskelbta daina.

______________________________

● Navigacijos informacija ●

Laidos # Šioje navigacijoje jūs pamatysite visos dienos tvarkarašti kuris bus isdėstitas valandomis, bei parašyta kokios laidų vedėjų vedamos laidos jūsų laukia. Bus parašyta kiek truks laida ir koks vedėjas šita laida ves.

Top10 # Čia jūs pamatysite mūsų laidos vedėjų Top10 naujiausias savaites, bei mėnesio dainas mėgstamiausias dainas.

Kolektyvas # Visa informacija apie Laidų vedėjus, kontaktų susiekimai, mėgstamiausi stiliai ir kita informacija kuri jums bus reikalinga.

Reklama # Kaip gi be papildomu klausytoju ar naujų vartotojų jūsų puslapi, čia jūs galėsite užsisakyti reklama mūsų puslapyje, tesioginiam eteri. Kainos priklausys nuo Laidų vedėjo patirties, bei kokybės.

______________________________

● Kita informacija ●

Mus galite klausyti per internetini puslapi ( Grotuva ) : http://fm.nplay.lt/beta/grotuvas.php

Klausyti per Winamp ( Ar kitas muzikos programas ) : http://77.241.202.9:6770/listen.pls

Pagrindinis puslapis: http://fm.nplay.lt/

______________________________

Ačiū, kad perskaitėt ir prisijungėt prie Fm.nPlay.lt muzikos klausytojų bendruominės.

 • Teigiamai 1
 • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

 • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba • SuperGames programele
 • SuperGames programele