Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ka$pa* vs?


Fr1x

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5001 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Jus afigeni botai pas ji nebuvo texturos ir renderio jis tik texta parase ir wallperio size pakeite...

Va tas paveiksliukas : http://ui23.gamespot.com/1814/dbz20wall ... 0aes_2.jpg

jei mano 1min darbas dixie savo dare td per 1sec....

Krc negaliu kokie botai esat jis visai pastangu nedejo

Tu ir suradai paveiksliuka ir užrašei teksta,ir spalvos,bent pas jį derinasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu kaip man nervai nelaiko klausytis tokiu botu kaip tu nemoki gfx ir nebalsuok nes tu nieko nenusimanai...

ir kas tau pas ji derinasi raindes ar paveiksliukas kuris ne jo.......

Krc tu tai ziaurus jis per googla susirado texta uzdejo cia net toks looseris kaip tu padarytu.... o jei jis ieskotu kaip as per serijas nemanau kad jis per 2 ar tai 3min butu savo darba padares as paveiksliuka pats iskirpau is serijos o ne google visagaliu naudojiausi pz nu krc ziaurus tu esi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nu kaip man nervai nelaiko klausytis tokiu botu kaip tu nemoki gfx ir nebalsuok nes tu nieko nenusimanai...

ir kas tau pas ji derinasi raindes ar paveiksliukas kuris ne jo.......

Krc tu tai ziaurus jis per googla susirado texta uzdejo cia net toks looseris kaip tu padarytu.... o jei jis ieskotu kaip as per serijas nemanau kad jis per 2 ar tai 3min butu savo darba padares as paveiksliuka pats iskirpau is serijos o ne google visagaliu naudojiausi pz nu krc ziaurus tu esi.

Aišku,tai pas tave daugiau...Ir aš moku GFX tik nerodau darbų,ir aš nesu toks kaip tu sakai...

Perduodu balsa Ka$pa

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5001 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...