Peršokti į turinį
unte01

PSP 2004

Recommended Posts

Sveiki, SG forumo nariai, taigi sukuriau šią tėmą norėdamas sužinoti iš Jūsų nuomonęs apie PSP 2004. Norėčiau jį nusipirkti, man konsolės t.y. PSP galingo nereikia, beabejo ir brangaus. Taigi , jeigu galit pasakykit jo pliusus/minusus, kokius iki kokių metų žaidimus vežtų ši konsolė. Iš anksto dėkoju.

GERUS atsakymus uždėsiu + REP.

P.S. Nenorėčiau šioje tėmoje, kvailų arba free postų. !

c06fa4d526551621fc14c1baf2393413439.jpg

Redaguota , nario -*Antanelis*-

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

People's still using them?..

Pas mane 1003 :)

Nežinau ar sakau tiesą teigdamas, jog PSP 1003 nustatymai ne daug skiriasi nuo 2004, na žinoma 2004 yra naujasnis, tad žinoma visokių "pribumbasų" bus daugiau, tačiau nežinau ar sakau tiesą, bet manau, jog žaidimus veža gerus, pas mane veža NBA 2K13, PES naujausias serijas taip pat veža esu išbandęs, manau gali drąsiai pirkti :) Nežinau kiek mano žodžiuose yra tiesos, tačiau manau, dalis yra.

Norėdamas palyginti PSP 2004 galimybes su kitais PSP modeliais, tai gali padaryti nuėjęs čia :

http://lt.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Nežinau ar sakau tiesą teigdamas, jog PSP 1003 nustatymai ne daug skiriasi nuo 2004, na žinoma 2004 yra naujasnis, tad žinoma visokių "pribumbasų" bus daugiau, tačiau nežinau ar sakau tiesą, bet manau, jog žaidimus veža gerus, pas mane veža NBA 2K13, PES naujausias serijas taip pat veža esu išbandęs, manau gali drąsiai pirkti :) Nežinau kiek mano žodžiuose yra tiesos, tačiau manau, dalis yra.

Norėdamas palyginti PSP 2004 galimybes su kitais PSP modeliais, tai gali padaryti nuėjęs čia :

http://lt.wikipedia....tation_Portable

Iš ties dėkui už tokią išsamią informaciją, didelis respektas Tau. Manau, pirksiu būtent šią konsolę, nes išties tikiu Tavo pasakymu, nes kiek skaičiau , kiek žiūrėjau, nuo tavo parašytų žodžių niekas nesiskiria.

Dalintis šį pranešimą

Nusiperki taba ir ramu :)

Kalba eina apie PlayStation Portable konsolę, tad apie jas ir kalbėkime, jeigu jis turi klausimų apie PSP 2004, tai ir tema eina apie PSP 2004, "Tab'ai" neprieko.

Dalintis šį pranešimą

http://lt.wikipedia....tation_Portable

Pritariu su tavim. Aš pats turiu PSP 1003 gan daug ką išveža. Tad man užtenka ir nereikia naujesniu PSP pirkti. Ir tu gali pirkti ta 2004. P.s O kokia kaina jo ? :D

Dalintis šį pranešimą

Aš turiu ligiai toki psp jis geras kelionese bet minusas tas jei naujiu game kas kokia savaite negauni nusibosta greit... Dabar nelabai naudojamas.. Guli stalciuj.

Psp 2000 turi daugiau ramu nei 1000modelis tai yra dvigubai 32*2=64 Yra cs2d fainas online zaidimukas ir t.t

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele