Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

PSP 2004


unte01

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3903 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, SG forumo nariai, taigi sukuriau šią tėmą norėdamas sužinoti iš Jūsų nuomonęs apie PSP 2004. Norėčiau jį nusipirkti, man konsolės t.y. PSP galingo nereikia, beabejo ir brangaus. Taigi , jeigu galit pasakykit jo pliusus/minusus, kokius iki kokių metų žaidimus vežtų ši konsolė. Iš anksto dėkoju.

GERUS atsakymus uždėsiu + REP.

P.S. Nenorėčiau šioje tėmoje, kvailų arba free postų. !

c06fa4d526551621fc14c1baf2393413439.jpg

Redaguota , nario -*Antanelis*-
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

People's still using them?..

Pas mane 1003 :)

Nežinau ar sakau tiesą teigdamas, jog PSP 1003 nustatymai ne daug skiriasi nuo 2004, na žinoma 2004 yra naujasnis, tad žinoma visokių "pribumbasų" bus daugiau, tačiau nežinau ar sakau tiesą, bet manau, jog žaidimus veža gerus, pas mane veža NBA 2K13, PES naujausias serijas taip pat veža esu išbandęs, manau gali drąsiai pirkti :) Nežinau kiek mano žodžiuose yra tiesos, tačiau manau, dalis yra.

Norėdamas palyginti PSP 2004 galimybes su kitais PSP modeliais, tai gali padaryti nuėjęs čia :

http://lt.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane 1003 :)

Nežinau ar sakau tiesą teigdamas, jog PSP 1003 nustatymai ne daug skiriasi nuo 2004, na žinoma 2004 yra naujasnis, tad žinoma visokių "pribumbasų" bus daugiau, tačiau nežinau ar sakau tiesą, bet manau, jog žaidimus veža gerus, pas mane veža NBA 2K13, PES naujausias serijas taip pat veža esu išbandęs, manau gali drąsiai pirkti :) Nežinau kiek mano žodžiuose yra tiesos, tačiau manau, dalis yra.

Norėdamas palyginti PSP 2004 galimybes su kitais PSP modeliais, tai gali padaryti nuėjęs čia :

http://lt.wikipedia....tation_Portable

Iš ties dėkui už tokią išsamią informaciją, didelis respektas Tau. Manau, pirksiu būtent šią konsolę, nes išties tikiu Tavo pasakymu, nes kiek skaičiau , kiek žiūrėjau, nuo tavo parašytų žodžių niekas nesiskiria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pas mane 1003 :)

Nežinau ar sakau tiesą teigdamas, jog PSP 1003 nustatymai ne daug skiriasi nuo 2004, na žinoma 2004 yra naujasnis, tad žinoma visokių "pribumbasų" bus daugiau, tačiau nežinau ar sakau tiesą, bet manau, jog žaidimus veža gerus, pas mane veža NBA 2K13, PES naujausias serijas taip pat veža esu išbandęs, manau gali drąsiai pirkti :) Nežinau kiek mano žodžiuose yra tiesos, tačiau manau, dalis yra.

Norėdamas palyginti PSP 2004 galimybes su kitais PSP modeliais, tai gali padaryti nuėjęs čia :

http://lt.wikipedia....tation_Portable

Pritariu su tavim. Aš pats turiu PSP 1003 gan daug ką išveža. Tad man užtenka ir nereikia naujesniu PSP pirkti. Ir tu gali pirkti ta 2004. P.s O kokia kaina jo ? :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turiu ligiai toki psp jis geras kelionese bet minusas tas jei naujiu game kas kokia savaite negauni nusibosta greit... Dabar nelabai naudojamas.. Guli stalciuj.

Psp 2000 turi daugiau ramu nei 1000modelis tai yra dvigubai 32*2=64 Yra cs2d fainas online zaidimukas ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3903 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...