Peršokti į turinį

Informacijos biski apie termo pasta.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Dude, tiesiog užtepi, ir uždedi procesoriaus aušintuva visa, ir viskas >_>

Nesuprantu kam jums termopasta iš tiesų, pas mane jo nėra, ir temperatūra laikosi vos 24*c

Ziurint nuo proco ir ausintuvo.

Redaguota , nario KeksazZz
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

be termo pastos CPU temperatūra pakyla 10-20*c , todėl pas tave 24*c be termopastos tiesiog magic,nebent ten pas tave FREON cooler system :D, O užtept paprastai, padeda laša tokį normalų, ir pasiemes kortelę ištepi per procesorių kad gautusi nago storumo arba bentjau teisiog nesimatytu cpu plate (čia profesionalus variantas būtu :D) arba gali tiesiog X formos padaryt toki neperstoriausia ir uždėt coolerį... Nors efektyviau su kokia kortele ištept

Redaguota , nario Hyperion
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

be termo pastos CPU temperatūra pakyla 10-20*c , todėl pas tave 24*c be termopastos tiesiog magic,nebent ten pas tave FREON cooler system :D, O užtept paprastai, padeda laša tokį normalų, ir pasiemes kortelę ištepi per procesorių kad gautusi nago storumo arba bentjau teisiog nesimatytu cpu plate (čia profesionalus variantas būtu :D) arba gali tiesiog X formos padaryt toki neperstoriausia ir uždėt coolerį... Nors efektyviau su kokia kortele ištept

Well nežinau, pas mane nėra tokio dalyko, ant senojo pc buvo užmesta kaip valiau.

Anyway daugeliui gal ir padeda, man pas mane kažkodėl nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3941 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...