Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Atsiliepimas apie PNS.LT


beprasmis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3913 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, na šiandien aš jums papasakosiu tiesa apie PNS.LT :). Na gal pirmą papasakosiu apie jų teikiamas paslaugas, PNS hostingai nėra siaubingai blogi, jie yra normalūs. Dabar apie administraciją. Administracija yra kraupi, rašai į skype sulauksi po 4 dienų arba išvis nesulauksi, kol nepradėsi floodinti ar skambinti, rašai į live chat kartais atrašo, bet padėt negali, nes prie live chat dirba ne Gintaras ar kaip jis ten, visvien turi rašyti jam. Jei rašai į paštą, sulauki atsakymo po savaitės arba išvis negauni.. Telefoninės žinutės, skambučiai - aš vieną kartą jam parašiau ir minutės bėgyje jis atrašė, tai manę nustebino. Turbūt blogiausias dalykas yra PNS sistemoje slaptažodžio priminimas... Aš užmiršau slaptažodį ir spaudžiu "priminti slaptažodį" aš įvedu duomenis ir dieko nevyksta... Rašau į skypę, jis atrašė po kelių dienų ir paprašė duomenų, padiktavau. Laukiu laukiu ir vis dėl to nesulaukiu... Vėl rašau sako rašyk į paštą, parašiau. ir neatrašė... Tai jau laukiu savo slaptažodžio apie ~5 mėnesius ar ilgiau... Tai taip va visa nuomonė apie PNS.LT.

Ačiū, kas perskaitė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geras yra tas PNS.LT Aš ne prieš juos ir ne užž juos. Tiesą pasakysiu šiandien rašiau, ir atrašė už 10minučių. VIsada arba greičiau.

1. Administraciją gali būti užsiėmus.

2.Administracija tvarko serverius.

3. Administracijai rašo į skype tūkstančiai žmonių.

4.Už tat ir taip ilgai atrašinėja.

Pagarbiai DaiN0l

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

O kaip serveriai? Nelagina?

Kaip bandžiau CS 1.6 - SA:MP nelagino bent jau man.

Ir kaip neveikė tada samp serveriai...

Ir jisai man gražino balansą. :)

laba

[2013.08.02 03:58:33] DaiN0l: Krč buvau nusipirkęs samp hosta ir nk nėra..

<<< Krč buvau nusipirkęs samp hosta ir nk nėra..

[2013.08.02 04:18:53] DaiN0l: ?

[2013.08.02 04:19:46] PNS.Lt pagalba: laba

[2013.08.02 04:19:50] PNS.Lt pagalba: kaip nieko nėra ?

[2013.08.02 04:20:49] DaiN0l: Nu kaip sakiau IP'o nebūvo.

[2013.08.02 04:35:06] PNS.Lt pagalba: koks login

[2013.08.02 04:35:08] PNS.Lt pagalba: gražinsiu pinigus

[2013.08.02 04:35:39] DaiN0l: DaiN0l

[2013.08.02 04:36:50] PNS.Lt pagalba: jau

[2013.08.02 04:36:54] DaiN0l: AČIŪ LAbai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Turi tas pns.lt savų pliusų bet daugiau minusų. Turėjau tą hostingą, tai grybas kažkoks lagynas.... Pažįstamo ten, tad labai nenoriu peikti, bet neverta pirkti manau:) Nors aš jau naudojausi prieš ~1 metus. Ir paaiškinau ramiai "ultrexui" į pm, kas kaip, tai gal paklausė, ir ištaisė klaidas visas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laikau svetainę PNS.LT ,tai siaubas su susisiekimu, bandžiau 2 val. prie direct admin pulto jungtis, nes vis netinka duomenys :D skype arba neatrašo arba atrašo kada jau nereikia.

Nusikundimų tikrai turiu, labai dažnai ddsonina juos, nu labai dažnai. Dėl servų hosto nežinau, bet nepatarčiau :)

Jei jau normalaus hosto tai vpsnet.lt va čia tai rekomenduoju :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Geras yra tas PNS.LT Aš ne prieš juos ir ne užž juos. Tiesą pasakysiu šiandien rašiau, ir atrašė už 10minučių. VIsada arba greičiau.

1. Administraciją gali būti užsiėmus.

2.Administracija tvarko serverius.

3. Administracijai rašo į skype tūkstančiai žmonių.

4.Už tat ir taip ilgai atrašinėja.

Nenusišnekėk gerai?

Dėl - 1. Tu kvailas ar kas? Kiek gali būti užsiėmus,aš pamiršau slaptažodį o seniai nėjo susigražinti rašiau į skype gal 5 Dienas,neatsakė.

Parašiau į SMS,tada vieną žinutė gavau,ir tai nieko gero,joje nebuvo. :lol:

2. Tegul tvarko,negali parašyti kad užsiemė? " Tvarkome Serverius " sunku parašyti 2 žodžius į skype?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3913 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...