Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5785 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Išėjo update'as, kuris leis prisijungti į jūsų lobby. Pirmiausiai viską reikia atlikti kaip nurodyta čia, poto tik naudoti šią pamoką. Pradedam:

1. Siunčiamės Resurgence Map Packą

http://www.megaupload.com/?d=WIX9W59Z

DLC 2 Mapai

2. Atsisiuntę išarchyvuojame 10 failų į zone/english folderį.

3. Atsisiunčiam 2 failus:

http://www.mediafire.com/?1tyzkntqn1f

dlc2_ui_mp.ff

http://www.mediafire.com/?1j53teq33m2

mp_playlists_dlc2.ff

Failus įmetame į zone/english folderį.

4. Atsisiunčiam iw4mp.exe failą:

http://www.mediafire.com/?ww2dmhytwtm

Įmetame į MW2 aplanką (ten kur visi failai)

5. Atsisiunčiame 5 failus:

http://www.mediafire.com/?yzfzz25aymz

======> aIW.dll

http://www.mediafire.com/?2ue3fyien3h

======> aIW-xmpp.dll

http://www.mediafire.com/?mnymwvnyeti

======> steam_api.dll

http://www.mediafire.com/?2ziyntomlmu

======> SteamAPIUpdater.dll

http://www.mediafire.com/?t3wmx5m2a1l

======> UpdateDLLWrapper.dll

Visus failus įmetame į MW2 folderį.

6. Siunčiamės iw23.iwd failą:

http://www.megaupload.com/?d=K3AG5HZX

įmetame į MW2/main folderį.

7. Siunčiames 4 failus:

http://www.mediafire.com/?d2wmz2z0h2i

dlc1_ui_mp.ff

http://www.mediafire.com/?1tyzkntqn1f

dlc2_ui_mp.ff

http://www.mediafire.com/?jmtymgddzcm

patch_code_pre_gfx_mp.ff

http://www.mediafire.com/?gjzfmyqiymw

patch_mp.ff

Atsisiuntę 4 failus, einame į MW2/zone ir ten susikuriame folderį su pavadinimu „alter“ (be kabučių) ir ten visus 4 failus įmetame.

8. Redaguojame alterIWnet.ini failą. Atsidarome jį ir matome:

[Configuration]

Server=server.alteriw.net

WebHost=auto

prirašome šią eilutę: DisableAuth=True

9. Atsidarome failą pavadintu alterIWNet_configure.exe

ten įrašome savo norimą nicką ir spaudžiame SAVE.

10. Atsidarome iw4mp.cfg failą. Ten viską ištriname ir įrašome štai ką:

enable_updates 1

cache_server http://alteriw.net/content

caches aiw-client;aiw-content

11. Įjungiame žaidimą per iw4mp.exe

Išmetė lentelę ir jame įrašomę sakinį, nurodytą lentelėję. Sakinį būtinai baikite tašku ir nerašykite kabutėse.

Kaip prisijungti prie draugo lobby ? Draugas spaudžia play irdraugas duoda IP adresą (būtinas išorinis), nuleidžiate žaidimą, įrašote į consolę: connect IP ir jumis kartu sujungs.

Nesupratai ? KLAUSK.

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5785 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...