Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Programavimas? Dar keli klausimai patyrusiems!


Darko_Pawno

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3900 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, šiandien vėl kreipiuosi į Jus keliais klausimais. Netempiu gumos štai jie!

1. Kas kuriama su C++ kalba?

2. Kas kuriama su PHP kalba?

3. Kas kuriama su JAVA kalba?

4. Ar įmanoma įsidarbinti su šiomis kalbomis įvairiose firmose kaip "Microsoft" ar kaškas tokio?

Tai tiek ačiū :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki, šiandien vėl kreipiuosi į Jus keliais klausimais. Netempiu gumos štai jie!

1. Kas kuriama su C++ kalba?

2. Kas kuriama su PHP kalba?

3. Kas kuriama su JAVA kalba?

4. Ar įmanoma įsidarbinti su šiomis kalbomis įvairiose firmose kaip "Microsoft" ar kaškas tokio?

Tai tiek ačiū :)

1. Sistemų platforomos.

2. Puslapių detalės, formos. PHP, be mysql faktiškai niekas.

3. Internetinės, bei sisteminės platformos.

Bandžiau atsakyti, suprantamai, kažin kas išėjo :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Sistemos programos

2. Web programos

3. Sistema, Web (Turbūt bene galingiausia programavimo kalba kokia tik yra).

4. Žinoma, užtektu ir vienos, bet kad priimtu, tau tektu tikrai labai gerai mokėti tą kalba.

P.S Java programeriai uždirba daugiausia.

P.S.S Nemaišykit Java su Javascript!

Gali aiškiau? Kokias kalbas maždaug reikia, nes mano svajonė ten dirbti :D IR dar klausimas o ateityje negali atsirasti kitokių programavimų kalbų?

Tu nori pasakyti, kad jeigu aš mokėsiu php tai mane iškarto ir priimtų?.

Tu nejuokink. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

1. Kas kuriama su C++ kalba?

Įvairios programos, interface'ai, GUI ir dar daug daug daug kas. Ši kalba ganėtinai sunki ir siaubingai pravarti, jeigu turi idėjų, nes ši kalba daug kartų stabilesnė už tokias kalbas kaip Java ir pan.

2. Kas kuriama su PHP kalba?

Puslapių dizainai, dizainų detalės ir įvairios sistemos bei sistemų dalys. PHP pritaikoma kone visur, kur tik yra sąsąjos su webu, nes html(hypertextmarkuplanguage) nėra pakankamai... hm.. tobula tam.

3. Kas kuriama su JAVA kalba?

Irgi siaubingai daug kas. Žaidimai, sistemos, gui, interface'ai, bet ši kalba nėra tokia stabili, kaip kad C giminės kalbos, na, tiesiog yra daugiau bugų ir panašių nesąmonių, kurios gali sutrukdyti tau ar kitiems benaudojant tavo programas.

4. Ar įmanoma įsidarbinti su šiomis kalbomis įvairiose firmose kaip "Microsoft" ar kaškas tokio?

Ne. Ne nuo mokamų kalbų skaičiaus priklauso darbas stambiose firmose, o nuo tavo mokslų realizavimo. :)

P.S. ten klausei ar ateity atsiras kitų kalbų. Žinoma atsiras, jeigu kas nors nepatingės paaukot savo pusės gyvenimo kalbos kūrimui. :)

Redaguota , nario wersas1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip manote ar man apsimokėtų pasirinkti šias kalbas? C++,JAVA? Ar dar kokių naudingesnių patartumėte? AČIŪ.

Asmeniškai norint sujungti JAVA su svetainę ar kuo kitu tau vistiek reikia mokėti ir PHP, kažkaip turėsi atvaizduoti ir kažkur. Geriausia būtų tau C,C++,C#, PHP, JAVA, Sql . Jeigu ten nori dirbti turi kažką naujo parodyti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Asmeniškai norint sujungti JAVA su svetainę ar kuo kitu tau vistiek reikia mokėti ir PHP, kažkaip turėsi atvaizduoti ir kažkur. Geriausia būtų tau C,C++,C#, PHP, JAVA, Sql . Jeigu ten nori dirbti turi kažką naujo parodyti .

Klysti, tam yra JSP.

Tu nori pasakyti, kad jeigu aš mokėsiu php tai mane iškarto ir priimtų?.

Tu nejuokink. :D

"Proto bokštę" - tu turbūt nežinai ką reiškia mokėsiu, 5 metus mokinuosi PHP turbūt net 30% nemoku.

Be to, ten dirba ne tik Programuotojai :)

Štai pasiskaityk:

http://www.microsoft-careers.com/

P.S Garantuoju po kelių metų atšoks jums tas noras dirbti microsofte.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mhm, na žiurint į kokią tu pusę daugiau linkęs, ar tau patinka kurti programas/žaidimus, ar tau patinka kurti svetainės, forumus, wap / web žaidimus.. (browser)..

Bet šeip nesiūlau iškarto imti sudėtingas programavimo kalbas tokias kaip c++, galėtum pradėt nuo python, visi sako kad jį paprasta ir nenaudinga, bet labai klysta, išties gera programavimo kalba, bet tu kiek išgirdęs apie c++ java, php čia pagrindinės ir populiarios programavimo kalbos, taipogi gali mokytos Perl, Ruby, RubyOnRails (ar kaip jis ten) Paskalį, kernel..

Kaip ir sakiau svarbiausia į kuria tu pusę linkės (pirmas mano sakinys)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mhm, na žiurint į kokią tu pusę daugiau linkęs, ar tau patinka kurti programas/žaidimus, ar tau patinka kurti svetainės, forumus, wap / web žaidimus.. (browser)..

Bet šeip nesiūlau iškarto imti sudėtingas programavimo kalbas tokias kaip c++, galėtum pradėt nuo python, visi sako kad jį paprasta ir nenaudinga, bet labai klysta, išties gera programavimo kalba, bet tu kiek išgirdęs apie c++ java, php čia pagrindinės ir populiarios programavimo kalbos, taipogi gali mokytos Perl, Ruby, RubyOnRails (ar kaip jis ten) Paskalį, kernel..

Kaip ir sakiau svarbiausia į kuria tu pusę linkės (pirmas mano sakinys)

Man labiau patinka kurti visokias programėles ir žaidimus. Tarkim sukurti kokį Ddos ar kokią IP Čhangerį (tik pavyzdys) .

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai jau yra c# ar c++ kalbos.

Tai lievai mokaisi, jeigu per 5 metus moki 30% PHP.

Pritariu, jeigu 5 metus ir 30% tik PHP moki tai. Galbūt pačių functionų tiek moki, kurių net neapsimoka mintinai mokintis dauguma , nes jų daug. O taip tai turi patį suvokimą žinoti, kodą ir here you go. Pamąstai logiškai kaip turėtu atrodyti ir tiek. TIk kitiem sunkiau sekasi atsiminti kodo išdėliojimą ir kt. Matau, kad tau irgi sunkiai sekasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pritariu, jeigu 5 metus ir 30% tik PHP moki tai. Galbūt pačių functionų tiek moki, kurių net neapsimoka mintinai mokintis dauguma , nes jų daug. O taip tai turi patį suvokimą žinoti, kodą ir here you go. Pamąstai logiškai kaip turėtu atrodyti ir tiek. TIk kitiem sunkiau sekasi atsiminti kodo išdėliojimą ir kt. Matau, kad tau irgi sunkiai sekasi...

Tu turbūt supranti kad, php turi tokių galimybių kaip: protocolai, socketais, bc, apd, apc, streamai bei begalė kitų, kuriu spėju niekas iš jūsų nei girdėta ne girdėjot, o apie mokėjimą net nekalbu :)

Kai prireiks pasidomėti kokiais socketais, norėsit iš žaidimo paimti informacija (tarkim, kad ir Counter-Strike), suprasit ką reiškia PHP.

Redaguota , nario *Myliu SuperGames.lt*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3900 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...