Peršokti į turinį

TwiiCas

Rea-Life ar Free-Roam?

Real-Life ar Free-Roam?  

17 balsai

1. 1. Real-Life ar Free-Roam SA:MP serveris?

Recommended Posts

Sveiki iškilo man klausimas, kur labiau žaistumėte Real-Life ar Free-Roam serveryje? Aš asmeniškai balsuoju už free-roam, nes tų real-life serverių pilną ir eilinių... Na o free-roam būtų "naujovė" lietuvoje, nes kaip žinia free-roam SAMP serveriu lietuvoje kaip ir nėra (ar aš tiesiog nežinau). Tad balsuojam!!!! :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Real-life man labiausiai patinka ir patiks :) esu žaidęs bet kai žaidžiu tai geruose serveriuose kur nėra po 200 žmonių.. vienas buvo GRP4 o kitas Rpg-Best.lt kuris pastriges dabar ant atnaujinimu :DDD

P.S man atrodo GRP4 dabartiniai serveriai buvo New-Life gal dar Hyper-Life nežinau... pagr. adminas buvo Paulius_Bond tikrai geras serveris pasilgau tų laikų...

Redaguota , nario Tomyoo^^

Dalintis šį pranešimą

Balsuojam!! Bėje free-roam serverį norėčiau kurti ar man apsimokėtu, ar nebūtu beviltišką? Nes dabar su tais real-life serveriais pabodo... Tas pats per ta patį. Free-Roam serveriui jau turiu įdėju. Tai norėčiau iš jūsų sužinoti ar žaistumėte free-roam serverį?

Dalintis šį pranešimą

Ir kodėl noriu sužinot?? Ko taip jis tave traukia? Kuo jis tave tai sužavi?

Sužavi tuo, kad šiame žaidimo tipe renkasi normalūs žmonės, kurie šūdo nemala, linksmai leidžia laiką, negalvodami apie jokius DM ir panašiai.

• Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą

Sužavi tuo, kad šiame žaidimo tipe renkasi normalūs žmonės, kurie šūdo nemala, linksmai leidžia laiką, negalvodami apie jokius DM ir panašiai.

Kodėl manai jei Free-Roam ar koks kito tipo serveris ten yra šūdo malimas? Taip tikrai nėra, ten ir gali linksmai praleisti laiką ir dar su gera kompanija normaliai pasijuokti :) Bet apie tavo tą DM tai ką žinau... Pasižiūrėk į SAMP serverio elitus tokius kaip sarg, lmg... Ten ne DM?? Ant kiekvieno kampo skraido su mašinom ar šaudo nežinia į ką ir už ką :) Aš tikrai nesiruošiu su tavimi pyktis (iškart pasakau) ir Free-Roam serveriuose kartais tikrai įdomiau yra pažaist jei tuose real-life.

Dalintis šį pranešimą

Kodėl manai jei Free-Roam ar koks kito tipo serveris ten yra šūdo malimas? Taip tikrai nėra, ten ir gali linksmai praleisti laiką ir dar su gera kompanija normaliai pasijuokti :) Bet apie tavo tą DM tai ką žinau... Pasižiūrėk į SAMP serverio elitus tokius kaip sarg, lmg... Ten ne DM?? Ant kiekvieno kampo skraido su mašinom ar šaudo nežinia į ką ir už ką :) Aš tikrai nesiruošiu su tavimi pyktis (iškart pasakau) ir Free-Roam serveriuose kartais tikrai įdomiau yra pažaist jei tuose real-life.

Tame ir esmė, kad FR ir RL renkasi tik neišmanėliai, nemokantys užsiregistruoti į RolePlay.

Dalintis šį pranešimą

Malka skirk visokius sargus nuo rimtų rp projektų. O šiaip prabalsavau už free roamą, kadangi laiko nelabai turiu "nolifinti" virtualiuose pasauliuose, o į free roam 15min užbėgti visai nieko.

O šiaip yra vienas iš pagrindinių lietuvos free roam projektų gan neblogas, nors nelabai domiuosi.

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele