Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Rea-Life ar Free-Roam?


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3920 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Real-Life ar Free-Roam?  

17 balsai

  1. 1. Real-Life ar Free-Roam SA:MP serveris?



Recommended Posts

Sveiki iškilo man klausimas, kur labiau žaistumėte Real-Life ar Free-Roam serveryje? Aš asmeniškai balsuoju už free-roam, nes tų real-life serverių pilną ir eilinių... Na o free-roam būtų "naujovė" lietuvoje, nes kaip žinia free-roam SAMP serveriu lietuvoje kaip ir nėra (ar aš tiesiog nežinau). Tad balsuojam!!!! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Real-life man labiausiai patinka ir patiks :) esu žaidęs bet kai žaidžiu tai geruose serveriuose kur nėra po 200 žmonių.. vienas buvo GRP4 o kitas Rpg-Best.lt kuris pastriges dabar ant atnaujinimu :DDD

P.S man atrodo GRP4 dabartiniai serveriai buvo New-Life gal dar Hyper-Life nežinau... pagr. adminas buvo Paulius_Bond tikrai geras serveris pasilgau tų laikų...

Redaguota , nario Tomyoo^^
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Balsuojam!! Bėje free-roam serverį norėčiau kurti ar man apsimokėtu, ar nebūtu beviltišką? Nes dabar su tais real-life serveriais pabodo... Tas pats per ta patį. Free-Roam serveriui jau turiu įdėju. Tai norėčiau iš jūsų sužinoti ar žaistumėte free-roam serverį?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sužavi tuo, kad šiame žaidimo tipe renkasi normalūs žmonės, kurie šūdo nemala, linksmai leidžia laiką, negalvodami apie jokius DM ir panašiai.

Kodėl manai jei Free-Roam ar koks kito tipo serveris ten yra šūdo malimas? Taip tikrai nėra, ten ir gali linksmai praleisti laiką ir dar su gera kompanija normaliai pasijuokti :) Bet apie tavo tą DM tai ką žinau... Pasižiūrėk į SAMP serverio elitus tokius kaip sarg, lmg... Ten ne DM?? Ant kiekvieno kampo skraido su mašinom ar šaudo nežinia į ką ir už ką :) Aš tikrai nesiruošiu su tavimi pyktis (iškart pasakau) ir Free-Roam serveriuose kartais tikrai įdomiau yra pažaist jei tuose real-life.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl manai jei Free-Roam ar koks kito tipo serveris ten yra šūdo malimas? Taip tikrai nėra, ten ir gali linksmai praleisti laiką ir dar su gera kompanija normaliai pasijuokti :) Bet apie tavo tą DM tai ką žinau... Pasižiūrėk į SAMP serverio elitus tokius kaip sarg, lmg... Ten ne DM?? Ant kiekvieno kampo skraido su mašinom ar šaudo nežinia į ką ir už ką :) Aš tikrai nesiruošiu su tavimi pyktis (iškart pasakau) ir Free-Roam serveriuose kartais tikrai įdomiau yra pažaist jei tuose real-life.

Tame ir esmė, kad FR ir RL renkasi tik neišmanėliai, nemokantys užsiregistruoti į RolePlay.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Malka skirk visokius sargus nuo rimtų rp projektų. O šiaip prabalsavau už free roamą, kadangi laiko nelabai turiu "nolifinti" virtualiuose pasauliuose, o į free roam 15min užbėgti visai nieko.

O šiaip yra vienas iš pagrindinių lietuvos free roam projektų gan neblogas, nors nelabai domiuosi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3920 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...