Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.
Gibaldi

PlayCraft.lt vėl grįžta, kaip ir naujam sezonui!

Recommended Posts

logo.png

Sveiki,

PlayCraft.lt vėl grįžta, kaip ir naujam sezonui!

Mes jau senokai ruošiamės gražinti viską labiau į vietas. Po praeito bandymo su UnderGround world nesinori dėti ko nors naujo kadangi su TerraNova labiau buvo populiarumas. Todėl šį kartą dar dirbau daugiau ir padariau daugiau visko bei manau tikrai geriau.

Tinklapis: www.playcraft.lt

Supažindinu su pasikeitimais PlayCraft komanda ir jos pasikeitimais.

Tomytis kaip ir visuomet. Serverio kūrėjas, tinklapis, serverio pagrindas, konfigai, pluginai, serverio priežiūra, Admin.

M a.k.a Martynas, žaidime: Marciius. Tinklapis, GFX, serverio priežiūra, Admin.

๖ۣۜAugustinas ツ naujas veidas čia. Žaidime: edobisable. Serverio pagrindas, konfigai, pluginai, serverio priežiūra, Admin.

TautvisLTU veidas ir naujas. Serverio priežiūra, Admin.

Primenu žaidimą.

OW yra senas pasaulis (OldWorld). Pradėjus, jūs atsirasite jame. Jame yra mining, shop, pvpzone, vipzone, plotai, nuomos kambariukai. Primena Jail tiesa bet...tai nesiskaito jail kadangi po /rankup eina naujas, visiškai naujas ir didelis pasaulis. Žinoma ribos yra bet ne tokios mažos kaip sename (200x200), didžiojo pasaulio (TN, TerraNovos) yra 2000x2000. Užsidirbę tam tikrą suma padarote /rankup bei /spawn. Naujas pasaulis......Čia free world. Kur norit ten einat ir statot savo namus bei dedatės residence apsaugą. Jeigu norit, už tikrus litus prie spawn, saugioje zonoje perkate plotus. Jeigu norit kuriat savo klanus (faction) ir grobiat kitus, beja residence žmonių claiminti draudžiam ;). Bežaidžiant turėsit pastebėti jog /rankup yra ne tik iš pasaulio į pasaulį. Yra dar ir 5 rankai TerraNova pasaulyje. Tai E B C D ir A. Kiekvienas jų turi priedui neblogų magijų ir vis geresnį /kit. OldWorlde aucionai, factionai, residence, sethome, tpa bei magijos neveiks.

mcMMO, Factions, Auction, ChestShop, Residence, MagicSpells, Rankup.

Po praeito karto ką pataisėm, matysit praėjusias klaidas:

- VIP galės keltis /rankup. Nereikės atskirai nieko, nereikės admino kad padėtų

-OW (OldWorld) į TM (TerraNova) keliauti admino taip pat nereikės, reikės /rankup. Tada /spawn. /c /sethome /home /tpa /tpahere /tpaccept tokios komandos OW (OldWorld) neveikia.

- Patobulinom OW (OldWorld), įdėta plotų pirktu už žaidimo pinigus Terrus, bei pirkti už realius litus kurie yra didesni. Dar yra ir nuomotis kambarius 5x5x5 savaitei už Terrus.

- OW (OldWorld) spawnas apima 200x200, už sienos išeiti neina.

- VIP'ams įdėta VIP Zona. Joje yra Enchant max, mini railcoaster (bėgių atrakcionas mažas), dar papildomas augalų skaičius, bei VIP Wool Shop kur yra visų spalvų Wool jeigu turėsite kur statytis ir VIP Shop kuriame yra įdėta papildomų item bei parduoti augalus 0.1 Terro brangiau.

Dar gal būt neviską išdėsčiau todėl galit kas norit klausti ko reikia.

Kada startas? Neklauskit. Jau artėjam link to bet pakentėkit. Dar ne dabar. Dar keletą dienų, gal savaičių. Negarantuoju nieko. Bet tikrai pranešim kai bus ir čia ir pas mus tinklapyje :).

Redaguota , nario Tomytis
 • Teigiamai 3
 • Neigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Jau šį pirmadienį, rugpjūčio 5 dieną, 18:00 Lietuvos laiku startuojam!

IP: mc.playcraft.lt

Redaguota , nario Tomytis
 • Teigiamai 1

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

 • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

  Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

 • eneba
 • eneba
 • eneba • SuperGames programele
 • SuperGames programele