Peršokti į turinį

Kokios vertės yra toks kompiuteris?


Likvis

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3926 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Tavo žinios apie kompus kaip mano apie baletą (apie baletą kažkiek nusimanau)

Jei ramų daug tai čia gerai? visų pirma dabar 8gb ram nėra daug, visų antra ddr3 ramai yra ganėtinai pigus.

HDD taip pat nors ir didelės talpos nėra brangus, nors neaišku koks ten tiksliai.

Nu apie vaizdo plokštę pataikei, 1k +-

omg.. Ka tavo žinios apie kompus kaip mano apie baleta (same) 1k + ? Tu gal kainas pažiurek tokių kompiuterių , pats nieko nežinai visiškai. korpuso vertė yra , vaizdo plokštė žaidimams pakankamai gera , ramų užteks ne tik žaidimams , 2TB kainos prasideda kaškur nuo 500+ , nes 1TB kainuoja nuo 250. 1k lt :D DDDD juokas net iš tavo komentaro paemė

Redaguota , nario chrion aka hollysh
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

omg.. Ka tavo žinios apie kompus kaip mano apie baleta (same) 1k + ? Tu gal kainas pažiurek tokių kompiuterių , pats nieko nežinai visiškai. korpuso vertė yra , vaizdo plokštė žaidimams pakankamai gera , ramų užteks ne tik žaidimams , 2TB kainos prasideda kaškur nuo 500+ , nes 1TB kainuoja nuo 250. 1k lt :D DDDD juokas net iš tavo komentaro paemė

Debilas *Myliu SuperGames.lt* skaityt išmok, vga kaina 1k+.
  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

omg.. Ka tavo žinios apie kompus kaip mano apie baleta (same) 1k + ? Tu gal kainas pažiurek tokių kompiuterių , pats nieko nežinai visiškai. korpuso vertė yra , vaizdo plokštė žaidimams pakankamai gera , ramų užteks ne tik žaidimams , 2TB kainos prasideda kaškur nuo 500+ , nes 1TB kainuoja nuo 250. 1k lt :D DDDD juokas net iš tavo komentaro paemė

2tb 500lt?? PZ.. :DDD kelintais metais gyveni?!

Redaguota , nario FiiNt-
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3926 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...