Peršokti į turinį

WhiteAgurkas

Domenas ir hostingas ! Pigiai ir skubiai

Recommended Posts

ce bus mano numone

:D nepirkčiau jei gali

nuspirkti nauja gera ir patogu ir ten per putty bus daug sugadintu daliku

antra gali tave apgauoti ce tik man numone

Išmok rašyti, bent jau taip, kad tave suprast eitų neskaitant to marmalo 10 kartų... Taipogi čia yra svetainės hostingas, kaip ir visi svetainių hostingai, ko gero tik su FTP prieiga, taigi prie jo neprisijungsi per konsolę (kaip tu vadini - PuTTy), nes tam reikalinga SFTP prieiga...

Asmeniškai aš, dėl tų kapeikų (15Lt) net nepradėčiau knistis, juo labiau, jog nelabai atsiras norintis pirkt...

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

:D ble as zematis :D tu manes nesupranti :D paac išmok rašyti :)

Man regis tu tiesiog nemoki rašyt, na ir to nepaslėpsi... O ir žemaitiškai, be klaidų ir suprantamai rašyt įmanoma...

Dalintis šį pranešimą

Man regis tu tiesiog nemoki rašyt, na ir to nepaslėpsi... O ir žemaitiškai, be klaidų ir suprantamai rašyt įmanoma...

ko tu kabinėjies gal pas ji nėra lt raidžių,o kad rašyt tai manau jis tikrai moka...o tu vaidini tikra vyra,o esi turbut koks namisėda,kuris prie klaviatūros jaučiasi kaip vierchas...

Dalintis šį pranešimą

ko tu kabinėjies gal pas ji nėra lt raidžių,o kad rašyt tai manau jis tikrai moka...o tu vaidini tikra vyra,o esi turbut koks namisėda,kuris prie klaviatūros jaučiasi kaip vierchas...

Kokios emocijos, kiek energijos :D... Aš nekalbu apie LT raides, juo labiau, jog pas jį jos yra, nes kaip turėtum matyt, tai jis kartais jas net vartoja... Na bet aš kalbu apie patį rašymą, sakinio struktūra ir žodžių reikšmes...

Dalintis šį pranešimą

sep jo pas mane ne lt o norvegu kalvitura :D pazureciau kaip tu parašytom

:)

Mygtukų padėtis vis vien tokia pati, nusistatyčiau lietuviškų rašmenų klaviatūrą ir parašyčiau... Na bet aš tik sakau, tam kad kažko pasiektum, reikia kad bent jau tave žmonės suprastų, taigi, rašyk suprantamai...

Dalintis šį pranešimą

Komentuoti gali tik prisijungę nariai

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Sukurkite paskyrą mūsų forume

Registruotis

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite

Prisijungti dabar

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele