Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4706 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

PAWNO? ??? Nera tokios net kalbos nei skriptingo nei programavimo..

PAWNO yra PAWN kalbos redagtorius, ir beto PAWN yra skriptingo kalba

http://en.wikipedia....pting_language)

Are you fu***** blind? http://www.sintakse.lt/kalbekime-lietuviskai-skriptingas.html

Nelietuviškas žodis, kiek aš tau galiu aiškint... Tai bandymas sulietuvinti anglišką žodį...

Are you fu***** blind? http://www.sintakse....kriptingas.html

Nelietuviškas žodis, kiek aš tau galiu aiškint... Tai bandymas sulietuvinti anglišką žodį...

Dusk, lietuviu kalbos nėra tokios.... Lietuvių kalbą padaryta iš lenkiškų žodžių ir kitų. Tai kad dusk. Programavimas ir nelietuviškas žodis. PAWN NEBUVO PROGRAMAVIMO KALBĄ IR NIEKADA NEBUS. Dalbajobai jus esat.. Pridurkai.

Tai dabar pyzdavosies iš taip ką parašė? Tu gal prieš stumdamas pažiūrėk kas po tavo "Avataro parašyta".

Tai kad aš moderatorius tai turiu elgtis kaip robotas,aš savo darba atlieku padedu kitiems ir tvarkau foruma,tai atseit aš neturiu paprasčiausios teisės diskutuot ? Visgi parašiau tam ta komentara kad ne tam ka tu parašiai bet tam kad žmogaus protas prašviesėtu ir suprastu ka pats parašė.

STEAM ID: alek0717
76561198155908169.png
 

Tai kad aš moderatorius tai turiu elgtis kaip robotas,aš savo darba atlieku padedu kitiems ir tvarkau foruma,tai atseit aš neturiu paprasčiausios teisės diskutuot ? Visgi parašiau tam ta komentara kad ne tam ka tu parašiai bet tam kad žmogaus protas prašviesėtu ir suprastu ka pats parašė.

Ale tai vistiek būtina prikišt daug kartų tai ką parašė? Būtent kuri vieta ten buvo "diskusija"? Aš tik matau šioje temoje diskusiją tarp lenko ir lietuvio.

hfcn.png


Tai kad jis neskripteris jis programuotojas :/

SVEIKI. Esu gerai ir plačiai išmokęs PAWNO kalbą, kodavęs ne vieną modifikaciją ir teikęs pavienių kodavimo paslaugų ne vienam žmogui. Tačiau dabar ieškau labai rimto SA-MP projekto kuriame galėčiau dirbti SCRIPTERIU. Mano PAWNO patirtis ~3 metai. Turmpai apie manę: Mano amžius: 16 metų, gyvenu Kaune, nesielgiu vaikiškai, dirbu su rimtumu.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4706 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...