tcdx

Paprastas klausimas (2)

Recommended Posts

Paprastas klausimas: ar tokiu specifiku kompas man leis ramiai, nesijaudinat gamint visus zaidimus be jokiu problemu geriausia grafika? Jeigu ne, kur butu sio kompo "riba" ?

1 HDD SATA 1TB 7200RPM 6GB/S/64MB WD10EZEX WDC

2 MEMORY DIMM 8GB PC10600 DDR3/ST102464BA1339 SPECTEK

3 CPU A8 X4 5500 7560D SFM2 BOX/65W 3200 AD5500OKHJBOX AMD

4 MB AMD A85X SFM2 ATX/GA-F2A85X-UP4 GIGA-BYTE

5 CASE MIDITOWER ATX 500W P4/BLACK RJA-8805 JNC

6 DVD RW SATA 24X INT BULK/BLACK SH-224DB/BEBE SAMSUNG

7 VGA PCIE16 HD7750 1GB GDDR5/GV-R775OC-1GI GIGA-BYTE

P.S. ; Ka reiskia "OVERCLOCKING" ? Kaip tai padaryti? Kuom tai padeda? Ar man su tokiu kompu butu verta tai daryti?

Aciu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

šitas CPU netinka oc, overlocking tai reiškia kad tu didinsi dažnį didinamas įtampą ir pan. vaizdo plokštė entry/mid-ednine visų žaidimų geriausia grafika tikrai nevež, jei kelystu ta išitas iGPU tik su HD6670 crosfire jungias todėl geriau jau dėt paprasta cpu kad ir be iGPU

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė SkrajojantisOlandas
      Aprašymas 

Discord: Titukas#6558 

Ieškomos pareigos: Pagalbininkas  

Kokio tipo projekto ieškau: SA-MP

Turima patirtis: Patirties turiu daug. Turėjęs ir CS ir SA-MP tematikos projektu. Rimtai susidomėjusius, tai galėsiu pavardinti asmeniškai. Projektais uzsiimu nuo 14-15 metu. Šiuo metu man yra 19 metu. 

Kiti susisiekimo būdai: asmeninė žinutė Supergames.lt diskusijų forume arba elektroniniu paštu [email protected]

Ko tikiuosi is projekto: Tikiuosi, kad projektas butu rimtas ir, kad administracija nenuleistų rankų ties projekto plėtra, tobulinimo tikslai būtų pirmoje vietoje. Turėtų vizija ir tolimesnių ateities planų. 

Mano sugebėjimai:
      IPS/IPB forumo paruošimas pilnam naudojimui. Modifikacijų tvarkymas. Tvarkos palaikymas, aprašymų kūrimas. Administravimas ir moderavimas. 
      Modifikacijos kodavimas, tai tik paprastų sistemų kūrimas ir jų koregavimas. Galimi patarimai iš mano pusės, tai ko reikia ir ko trūksta sistemai. 
      Discord kanalų tvarkymas, modifikacijų įrašymas, tvarkos palaikymas. Botų sutvarkymas ir koregavimas. Pilnas paruošimas naudojimui. Roliu nustatymas ir sutvarkymas. Jeigu trumpiau tariant, tai pilnas paruošimas naudojimui. 
      Modifikacijos pagražinimas/Mappinimas šioje srityje labai daug neišmanau, mapp darbus galiu padaryti, bet nelabai puikiai atrodančius, bet jeigu yra mapperis, tai galiu duoti nemažai patarimų iš savo pusės.
      Paprastų banneriu piešimas, paprastų aprašymų piešimas, forumo rangų ir logotipų piešimas. Darbai irgi nelabai puikus, bet is bėdos galiu ir padaryti ir pasistengti.
      Išvada tokia, kad viska moku, bet po truputi. Pagal aprašymą manau, kad galima suprasti, tai ka moku geriausiai.

Mano asmeninės savybės:

Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą.
      Visada imuosi iniciatyvos bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis.
      Moku dirbti komandoje ir nepalieku nepadaryto darbo neatlikto.
      Nuoširdumas, pareigingumas, tvarkingumas, sąžiningumas,  kūrybiškumas.  

• Parašė Dunocq
      Kviečiu jus į open.mp naujajį San Andreas Multi Player prie kurio dirba tie patis asmenis sa-mp.com developeriai, už kelių dienų jau veiks ir open.mp forumas, o dabar kviečiu jus į discord kuriame galėsite bendrauti su developeriais, prašyti pagalbos tvarkant modifikacijos klaidas(error) ir t.t
      Lietuvių bendruomenė kviečia prisijungti į community sa-mp
      https://discord.gg/GVhEMjf
      Tiek galiu pasakyti jog sa-mp.com nebebus naujinamas nes pagrindinė developerių komanda kuri dirbo prie sa-mp paliko ir pradėjo kurti open.mp kuris bus open source visiems, ir be kalcoro kuris tik sugeba vadovauti o dirbti nieko, aišku bus galima jungtis su sa-mp į open.mp serverius, bet mano manymu tik leis su 0.3.DL nes kaip suprantu open.mp fanai už jį nubalsavo
    • Parašė korne100
      Gal kas padėtų įsirašyti teamspeak3? Per vps, žinau ten nesunku, bet ant vienos vietos susivarau.
    • Parašė _Lukas_
      Sveiki, turiu kelis klausimus, nes scriptinime dar netaip ir aisku.
      1. Kaip padaryti format is skaiciaus i texta, pvz: jei darbas = 1 tai  rasytu info Taxistas ir pns. Ten lyg su define bet nezinau.
      2. Kaip padaryti nuosava darbine masina, jos atsiradima ir parametrus skirtus tik jai. Tipo kad zmogus atspawnintu tik jam skirta darbine masina.
      3.Dar kai parasau animacija po kurios eina kita animacija ji tiesiog nustoja ir negali judeti turi trenkti ir tada nera animacijos.
      4.Ir kaip pvz padaryti kad prie tam tikros vietos masinoje tik suveiktu komanda, tipo masinos koordinates, panasiai kaip kuno vietu.
      5. Ir paskutinis tai kaip padaryti  interjera teisingai, nes nezinau del tu virtual world ir interiorid  kada reikia naudot.
      Dekui kas paaskins.
      Sorry uz rasybos klaidas, labai nekaska su licu man

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele