Peršokti į turinį

tcdx

Paprastas klausimas (2)

Recommended Posts

Paprastas klausimas: ar tokiu specifiku kompas man leis ramiai, nesijaudinat gamint visus zaidimus be jokiu problemu geriausia grafika? Jeigu ne, kur butu sio kompo "riba" ?

1 HDD SATA 1TB 7200RPM 6GB/S/64MB WD10EZEX WDC

2 MEMORY DIMM 8GB PC10600 DDR3/ST102464BA1339 SPECTEK

3 CPU A8 X4 5500 7560D SFM2 BOX/65W 3200 AD5500OKHJBOX AMD

4 MB AMD A85X SFM2 ATX/GA-F2A85X-UP4 GIGA-BYTE

5 CASE MIDITOWER ATX 500W P4/BLACK RJA-8805 JNC

6 DVD RW SATA 24X INT BULK/BLACK SH-224DB/BEBE SAMSUNG

7 VGA PCIE16 HD7750 1GB GDDR5/GV-R775OC-1GI GIGA-BYTE

P.S. ; Ka reiskia "OVERCLOCKING" ? Kaip tai padaryti? Kuom tai padeda? Ar man su tokiu kompu butu verta tai daryti?

Aciu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

šitas CPU netinka oc, overlocking tai reiškia kad tu didinsi dažnį didinamas įtampą ir pan. vaizdo plokštė entry/mid-ednine visų žaidimų geriausia grafika tikrai nevež, jei kelystu ta išitas iGPU tik su HD6670 crosfire jungias todėl geriau jau dėt paprasta cpu kad ir be iGPU

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda iki šio pranešimo
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Temos, kurios buvo pažymėtos tomis pačiomis žymėmis:

• Parašė Copyright69
      Sveiki, atsitiko tokia problema jog kompiuteris užstringa, kai žaidžiu žaidimus, užstringa visas vaizdas, girdžiu žaidimo garsus, neina judinti pelytės, neina alt+tab, neina ctrl+alt+del, driver'iai visi updatinti, temperatūros geros, dulkės pravalytos, pc beveik naujas, vienintelis būdas išjunkti yra palaikyti yjungimo mygtuką ant dėžės.
      Send help! 😭😭                                 Edit: Problema buvo tame, kad gpu buvo nepilnai prijungta prie motininės.
    • Parašė rekt9
      Sveiki, taigi ieškau žmogaus naudojančio Final Cut Pro, reikia pagalbos. Turiu sumontaves muzikinį vaizdo klipą, tačiau reikia per Final cut Pro eksportuoti failus į .fcpxml formata, jog galėčiau atsidaryti per Davinci ar premiere programas. Jei atsiras galinčių pagelbėti parašykit.
      Taigi pagalba būtų tokia: Aš atsiunčiu jums failus ,o jūs tiesiog juos eksportuojate per Final Cut Pro į .fcpxml formata.
    • Parašė R3GIMANTAS S
      DayZ Lietuva tai projektas kuris nesiekia tik pelno, męs stengiamės kiekvieną dieną tobulėti, daryti Lietuvos žaidėjų bendruomenę kuo įspūdingesnę ir pritrauklesnę naujiems žaidėjams. Kiekvieną dieną šiame žaidime ir bendruomenėje išvysite naujų atnaujinimų ir dar daugiau!
      Mūsų - Discord: https://discord.gg/xbyXyG
      Laukiame visu kam aktualus sis zaidimas.
      Greit turesime ir savo Web puslapi.

---------------------------------------------------------Nuotraukos darytos Mūsų------------------------------------------------------------------------------------

• Parašė R3GIMANTAS S
      Sveiki.Norejau paprasyti pazeti si video, parasyti nuomone ar komentara. Mano naujas Kanalas.
      Kuriame  kelsiu GTA SAMP Video/Mano Antrasis video.

Berniokas TV

• Narių peržiūri šį forumą:   0 nariai

Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• eneba
  • eneba
  • eneba

• SuperGames programele
  • SuperGames programele